Vše o životě a pro život!!


Jde o život

Není zvláštní, JAK se člověk usilovně snaží vyhýbat se nejdůležitějším otázkám života?? Nejdůležitější v životě je ŽIVOT a ten není ohraničen dočasnou pozemskou existencí. Skutečnou příčinou odmítavého postoje k těmto otázkám není "nepříjemné téma O SMRTI", ale strach z pravdy O ŽIVOTĚ.
 Vysvětli mi logiku relativity. Každý prý má právo na vlastní názor a všechny ty názory jsou rovnocenná "pravda". JAK můžou být stovky různých názorů "pravda"? Bez ohledu na všechny lidské názory existuje jediná nezměnitelná PRAVDA a když se všechny názory liší od té jediné stabilní pravdy, jsou rovnocenně mylné. JAK vůbec může "homo sapiens" (prý "člověk rozumný") ignorovat a popírat PRAVDU a nahrazovat ji vlastními "svrchovanými" názory?? Vždyť je to absurdní a navíc velmi nebezpečné!!!
 Ty jsi takový inteligentní človíček, a přesto máš taky sklony k této zhoubné pošetilosti. Zabývat se jen tím pozemským životem a odmítat životně důležité otázky o smrti (..a co dál) je stejné jako hladovět, a přesto zatvrzele odmítat jídlo v domnění, že stačí prázdný talíř. „Já mám svůj talíř (životní názory), ale jídlo (naplnění potřeby a záchranu před smrtí = poznání pravdy) nechci!“ Je to moudré?? 
 Na tom DVD je popisovaná zkušenost člověka, který se dříve o Boha taky vůbec nezajímal. Užíval si života po dle vlastních představ a choutek a nechával se podvádět pocitem, že „je to perfektní, v pohodě“. Konkrétní událost ho však přiměla ke konfrontaci dosud nepoznané a odmítané Pravdy s tím, co si myslel a co říkali jiní lidé. Přestože tomu ještě plně nerozuměl, nemohl riskovat chybné rozhodnutí. Musel vyřešit důležitou otázku: „CO když TOHLE JE PRAVDA??!! Jestliže ano, pak všechny lidské názory a filozofie jsou naprosto nepodstatné a navíc nebezpečně mylné!!“
 Je to šílené! Člověk je po celý život doslova štván snahou o naplnění jakési vnitřní touhy, ALE pravému zdroji jejího naplnění se zbaběle a dokonce až agresivně vyhýbá!! PROČ??? Rozumíš tomu?
Dobře víš, jak moc mi na tobě záleží!! Chci pro tebe to nejlepší (a nejen k narozeninám) a to určitě není ta ničivá zaslepenost klamem a strachem z Pravdy. Odvaž se použít zdravý selský rozum a připustit si, že skutečná pravda je jiná než všechny lidské názory a Bůh je opravdu takový, jak se dává OSOBNĚ poznat a má pro tebe ŽIVOT nesrovnatelný s tím, co znáš. Smrt není nic negativního, pokud máš vyřešené ty základní životní existenční otázky. Ale také nepředstavitelně hazarduješ se životem, když jejich řešení odkládáš nebo odmítáš. Seznam se s Bohem a poznej osvobozující Pravdu!!