Vše o životě a pro život!!


Spočítej všechna svá požehnání!

Jestliže jsi dnes ráno vstal a cítíš se víc zdravý než nemocný, dostalo se ti víc požehnání, než milionu těch, kteří nepřežijí tento týden.
Jestliže jsi dosud nezažil hrůzy války, osamělost vězení, agónii mučením nebo svíravou bolest hladu, jsi na tom lépe, než 500 miliard lidí ve světě.
Jestliže se můžeš zúčastnit shromáždění věřících beze strachu z pronásledování, mučení a smrti, dostává se ti víc požehnání, než třem miliardám lidí ve světě.
Jestliže máš v ledničce jídlo, jsi-li oblečen, máš-li střechu nad hlavou a místo na spaní, jsi bohatší než 75 % lidí na světě.
Jestliže máš peníze v bance nebo v peněžence a můžeš dát pár drobných někde na misku, patříš mezi 8 % nejbohatších na světě.
Jestliže držíš hlavu zpříma, máš úsměv na tváři a pociťuješ vděčnost, je to požehnání. Hodně lidí by to mohlo tak prožívat, ale většinou to neumí.
Jestliže můžeš někoho vzít za ruku, obejmout ho nebo se alespoň dotknout jeho ramene, dostává se ti požehnání, protože tak nabízíš uzdravující dotek.
Jestliže můžeš přečíst toto poselství, dostal jsi dvoje požehnání: někdo na tebe myslí a ty ses to dověděl. Dvě miliardy lidí neumí ani číst.
Přeji ti šťastný den. Spočítej všechna svá požehnání a předej toto poselství dál, abys připomněl všem, jaké se nám dostává požehnání!