Vše o životě a pro život!!


Žijeme jen jednou

Žijeme jen jednou! Kolem nás je tolik skvělých možností. Každý den se snažíme žít naplno, přesně podle starého přísloví: "Carpe diem - Využij dne!" Byla by velké škoda o něco přijít, něco promarnit! ALE co vlastně čekáme od života? JAK by měl vypadat naplněný a šťastný život? 
Skvělé možnosti: Mít bezchybný a perfektní vzhled? Stačí využít nabídky m=odních a kosmetických salonů. Mít pěknou dovolenou? Cestovní kanceláře zajistí cesty snů až do nejvzdálenějších končin země. Mít atraktivního partnera? Dnes je možné zažít plno dobrodružství. Při každé příležitosti se nám vnucují pochybné služby. Vědět, co nás čeká a jak to zvládnout? Na mnoha místech je nám nabízena celá paleta magie, pověr a horoskopů.
A skutečnost: Zmítáme se mezi prací a volným časem. Čteme noviny, kouříme, popíjíme. Chceme mít stále dobrou náladu. Plni očekávání zapínáme televizi, chodíme na zábavy,.. ALE cítíme, že naše srdce zůstává neuspokojené! Může něco naplnit naši touhu po šťastném životě? Život je přece něco mnohem víc! Ale co?? CO?? Bylo by škoda ho bezmyšlenkovitě promarnit!
"Já jsem život!" Na naši životní otázku¨existuje jen jedni odpověď: JEŽÍŠ KRISTUS! Řekl o sobě: "Já jsem život..!" (Bible, Jan 14.6b). Jen On dokáže utišit žízeň po život. Říká: "Jestliže kdo žízní, ať přijde a pije!" (Bible, Jan 7.37). Kdo nevyužije této příležitosti, žízně se nezbaví. Jak je možné, že tomu tolik lidí nerozumí a Ježíše odmítá? Přitom si zoufají nad svými starostmi, strachem, těžkostmi a výhledem do budoucnosti. Musí to tak být? Ne!! Ježíš nám nabízí NOVÝ ŽIVOT. 
Správné rozhodnutí. Ti, kteří uvěří v Ježíše, žijí nový život už na této zemi. Život, který má smysl a smrtí nekončí. Ježíš řekl: "Já jsem vzkříšení a život. Kdo věří ve mne, i kdyby zemřel, bude žít." (Bible, Jan 11.25). Nový život nabízí Bůh každému. Ale před spravedlivým Božím soudem bude zachráněn jen ten, kdo vírou přijme Ježíše Krista jako svého Spasitele ještě na této zemi. Kdo mu vyzná svoje hříchy a přijme jejich odpuštění. Toužíte opravdu po naplněném a šťastném životě? Ještě dnes můžete přijmout tuto jedinečnou Boží nabídku. Záleží jen na vás!