Vše o životě a pro život!!


Redukce obyvatelstva!!

Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci  
(
Prvnizpravy.cz 3. března 2010 - 16:56)
Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED. 
"Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent," řekl Gates.
Položil tak rovnítko mezi vakcinaci a úbytek lidské populace.
V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 - snížit lidskou populaci.
Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví.
Později v prezentaci Gates vakcíny zmínil ještě jednou. "Je to něco, co miluji," řekl o nich. - na video se podívejte zde
Jeden z nejbohatších lidí na planetě je už dlouho znám coby štědrý mecenáš pro různé potratové programy, které ají omezit růst populace. Nyní přiznává, že tentýž cíl (redukci počtu obyvatel) mohou zajistit i nové vakcíny. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které snižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.
Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.
Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.
Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsíce v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.
Nápady na cílenou depopulaci skrze sterilizaci obhajoval v knize Ecoscience z roku 1977 i současný poradce amerického prezidenta Obamy John P. Holdren.
V Česku zatím o nebezpečí vakcín (například proti prasečí chřipce) takto otevřeně hovoří jen politik za Demokratickou stranu zelených Daniel Solis. Ten zveřejnil několik článků, ve kterých tvrdí, že panika kolem prasečí chřipky byla vyvolána proto, aby následně podávaná vakcína posloužila dlouhodobým cílům environmentalistů, kteří se netají touhou zredukovat počet lidí na planetě. Očkovací látky podle něj obsahují nebezpečné přísady, které způsobují sterilitu. 

Kraje očkují proti H1N1. Zájem Čechů je vlažný (Prvnizpravy.cz 4. března 2010 - 10:46)
Proti viru prasečí chřipky se nyní může nechat očkovat kdokoli. Vláda nevyužité vakcíny uvolnila pro všechny Čechy, ti ale nemají zájem.
Počet nakažených tzv. prasečí chřipkou přitom klesá. Přesto se kraje pustily do preventivního očkování - například v Pardubickém kraji už očkují týden, ode dneška je možné získat vakcínu i v Karlovarském kraji."Očkování je pro občany dobrovolné a bude pro všechny zdarma," řekla před časem ministryně zdravotnictví Dana Jurásková.
Místo obvodních lékařů ale nyní vakcíny poskytují vakcinační centra v různých městech. Například na Karlovarsku to jsou Karlovy Vary, Sokolov a Cheb. Zájem je ale pramalý. Pro vakcínu si přicházejí spíše jednotlivci, v některých městech za celý měsíc dorazili například jen čtyři lidé.
Není se čemu divit. Češi uměle vyvolanou hysterii kolem chřipky prokoukli poměrně brzy a proti očkování se postavila i řada politiků a lékařů. Nutnost očkování také zpochybnil prezident Václav Klaus, který sám prohlásil, že prasečí chřipka je podobný podvod jako globální oteplování.
Lidé se navíc vakcín bojí, jsou nevyzkoušené a objevují se zprávy, že mohou mít vedlejší účinky. Nedávno například milovník vakcín, miliardář Bill Gates, který jejich výrobu štědře dotuje, na uzavřeném setkání přiznal, že vakcíny mají snížit počet lidí na zemi. 

Solis: Očkování obsahuje životu nebezpečné látky 
(Prvnizpravy.cz 2. února 2010 – 15:15)
Očkování proti prasečí chřipce může sterilizovat obyvatelstvo, tvrdí Daniel Solis, zastupitel Prahy 1 a člen Demokratické strany zelených. Loni také lídr její kandidátky do evropských voleb.
Před prasečí chřipkou coby bublinou varoval už exministr zdravotnictví David Rath i prezident Václav Klaus. Žádný z politiků ale nezašel tak daleko jako Daniel Solis, lídr Demokratické strany zelených v loňských evropských volbách.
Na téma prasečí chřipky napsal Solis, který je také asistentem poslankyně Olgy Zubové, několik textů, které se zabývají aspekty hlavními médii opomíjenými. Solis tvrdí, že očkovací sérum obsahuje životu nebezpečné látky, které mají urychlit účinek očkování. Látky ale zpravidla mívají sterilizační účinky.
"Ten předstíraný spěch hraje svou důležitou specifickou, přesně kalkulovanou roli v tomto geniálním a do posledního detailu promyšleném sterilizačním komplotu," pozastavuje se nad podivným spěchem farmaceutických firem, které dodávají ještě nevyzkoušené vakcíny, které si od nich jednotlivé vlády kupují. Často s nimi chtějí povinně a plošně očkovat všechny své občany. Poukazuje také na existenci řady vlivných filantropických organizací, vlastněných často bohatými průmyslníky a majiteli nadnárodních koncernů, kteří prosazují myšlenky omezení populace.
Solis ve svých textech překládá zjištění lékaře Julese Freunda z Národního Ústavu pro alergie a infekční choroby, který už před padesáti lety zjistil, že podobné látky přidávané do očkovacích sér mají v případě pokusů na zvířatech jasné sterilizační účinky - zástavu produkce spermií, ale i další vážné autoimunitní poruchy. Stejně tak řada dnes běžných vakcín má sterilizační efekty a zabraňuje ženám otěhotnět, tvrdí Solis.
"Prasečí chřipka je uměle vyvolaná záminka k tomu naočkovat co největší počet lidí látkou, v důsledku které se výrazně sníží fertilita, klesne porodnost a sníží se stavy populace. Navíc se lidé, kteří budou naočkováni, stanou závislými na produktech proti autoimunitním chorobám, kterými budou následovně trpět. Tyto produkty jim budou zajišťovány farmaceutickým komplexem v rukou vládnoucích elit, které tímto získají totální kontrolu nad většinou populace," tvrdí Solis.
"Problematikou očkování se zabývám dlouhodobě," řekl pro Prvnizpravy.cz Daniel Solis. Potvrdil, že ptačí chřipku považuje za konstrukci a podvod. Virus ptačí chřipky je podle něj uměle vytvořený za tím účelem, aby mohla být co největšímu počtu lidí podána očkovací látka. "Jen nevíme s určitostí, zda je cíl ryze komerční nebo rovnou depopulační," dodal Solis pro Prvnizpravy.cz.
Politik kladně hodnotí, že se o tématu začíná diskutovat a v řadě zemí se různé skupiny obyvatel brání povinnému očkování - například v USA, Kanadě i Velké Británii. Ocenil i výhrady prezidenta Václava Klause, který se problematice začíná podrobně věnovat. Solis také nesouhlasí s tím, že rozhodování o očkování závisí v Česku na lidech jako je hlavní hygienik Michael Vít či další náměstek ministryně zdravotnictví Marek Šnajdr. "Už z toho, kdo o tom rozhoduje, je jasné, že jde o nekalou záležitost," řekl Solis.
Solis je členem výkonného výboru Demokratické strany zelených a asistentem poslankyně Olgy Zubové. Ve volbách do Evropského parlamentu vedl kandidátku DSZ. Nyní působí jako zastupitel v Praze 1.