Vše o životě a pro život!!


Práškování

Globální síly dnes nad ránem znovu spustily mohutné chemtrailsování českého nebe Zrovna včera jsem si liboval, jak "normální" jsou v Praze mraky, že to je jako za mých mladých let, co pamatuju z oblohy. Takže to dnes nad ránem smázli. Jak jsem zjistil pohledem venku, v Praze je mohutně nachemtrailsováno.
K tomu píše kolega:...dneska ráno jsem se vzbudil v 0500 hod ... práškovali jak zběsilí / přesně jak píšou Američani/ ...desítky letadel nad Prahou -do 0700 všechny masivní stopy se rozptýlily ...zbyl jenom přízračný opar ... ale horší je to, co prohlásil ten biochemik ... že tyhle chemtrailsy obsahují precursor, který se bude aktivovat po podání vakciny ..klasická binární zbraň ...
Další čtenářka píše: Dnes v 6.30 jsem vyšla z domu (Kroměříž) a podívala se na nebe:modré bíle rovnoběžně pruhované v pravidelných rozestupech.Napočítala jsem 14 čar a pak to vzdala, pokračovalo to celých 10 km než jsem dojela do práce.To snad musí trknout každého.Jen by mne zajímalo jaký intim spray nám naservírovali.
Chemtrailsová oblaka zřejmě úzce souvisí s podivnými bouřkami nad střední Evropou a nasazením systému Haarp z Aljašky, což se snaží někteří zoufalí meteorologové propašovat do médií pod kódem že počasí nad ČR zřejmě způsobuje "chrlící sopka na Aljašce". Kdo a proč si udělal z českého nebe výzkumnou laboratoř? Nebo se snaží zlomit odpor Čechů k aktivitám globální vlády?
Vyzýváme všechny, kteří se na tom podílejí, tedy piloty, pracovníky řízení letového provozu, vojáky a politiky, aby přestali věřit báchorkám o záchraně globálního klimatu, na kterém se podílejí - OPAK JE PRAVDOU!! - a postavili se na stranu lidstva, pravdy a svobody.
Při vlně chemtrailsů můžete cítit tyto příznaky: bolesti hlavy, pálení nosu a očí, obtížné dýchání, pálení plic, chřipkové příznaky, bolesti svalů a kloubů, krvácení z nosu či problémy s menstruací, kovová chuť v puse, ochablá pozornost, nebo naopak hyperaktivita
Články o souvislosti chemtrails a chystaného globálního povinného očkování proti tzv. prasečí chřipce a binární zbrani, jež má zdecimovat lidstvo, překládáme. Každý den další stovky přemýšlivých začínají věřit tomu, že ďábelský plán elit na nastolení globálního fašistického totalitního řádu a zdecimování zhruba 2/3 lidstva je nikoliv bláznivou konspirační teorií, ale holou skutečností. Více jak 80% společnosti však bohužel nikdy nepochopí, co se děje a ani je to nezajímá. Mezi konspirační teorie patří například ty šířené médii, že 11.9. zaútočili teroristé z Al-Kajdy, nebo ta, že se z Mexika šíří prasečí chřipka. Vše je ve skutečnosti jinak.
Známí lidé, kteří mají vliv na milióny lidí a chtějí mluvit, jsou umlčováni. Michael Jackson, který měl světu oznámit na sérii koncertů v Londýně pravdu o prasečí chřipce, je nyní mrtev. Dalším známým osobnostem na poli světového show-businessu je vyhrožováno a jsou zastrašováni neočekávanými nehodami lidí z jejich týmů, viz pád pódia při přípravě koncertu ve Francii.
Ve světě již není téma chemtrails podrobováno výsměchu, ale zabývají se jím dokumenty na dokumentárních kabelových televizích, i zpravodajské relace. Bývalý belgický starosta prohlásil, že lidstvo je podrobováno masivnímu práškování:
"We are massively being poisoned and brainwashed" Former mayor Peter Vereecke (53) of Evergem wants the justice department and the city council to act against planes that are according to him spraying day and night disease causing germs and chemicals all over the world. "Rest assured I am not insane"