Vše o životě a pro život!!


Likvidace

https://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9762

US 666 a EU 666
Analýza genomové sekvence „prasečí chřipky“ od Alexandera S. Jonese (alarmisty NIH) naznačuje, že pouze 5% RNA sekvencí „nové prasečí“ (pandemické) chřipky A (prasečí chřipky zkombinované s viry ptačí chřipky identifikovaných v „pandemickém“ viru 2009 nemá žádnou známou homologii v žádné veřejné databázi (vedle ptako-prasečí hybridní povahy obou těchto klíčových genů), a tak je laboratorní původ těchto virů jediným logickým závěrem. (95% sekvencí je již mikrobiologům pracujícím ve zbraňových laboratořích ministerstva obrany – tj. ve Fort Detrick, dostupných a může být „smícháno“ dohromady, aby se vytvořil téměř dokonalý protějšek dříve identifikovaného virového patogenu).
Veřejně je známo, že tým dr. Jeffrey Taubenbergera ve Ft. Detrick pečlivě identifikoval každý genetický kód 8 genových vláken RNA „zabijáckého“ viru z r. 1918. Jakmile byly identifikovány, dalším krokem „reverzního inženýrství“ u zabijáckého viru z r. 1918 bylo dostat se do rozsáhlé „banky“ vzorků živých virů amerického Institutu patologie, aby se mohlo začít s „mícháním“ vláken RNA – a pak je umístit do plastidových buněk.
Taubenbergerův úkol byl dokončen v r. 2003 a smrtící virus r. 1918 byl úspěšně naklonován a přidán do arsenálu biologických zbraní ve Ft. Detrick v Marylandu.
Výsledné zapouzdřené sekvence chřipkového viru mi byly zaslány anonymním insiderem, který tvrdí, že ho zaměstnávala Novartis.
Jde údajně o počítačem vytvořené „zapouzdřené RNA protějšky“ genových pouzder identifikovaných Taubenbergerovým týmem u viru z r. 1918 – kdy sekvencování existujícího genu v počítačových souborech v databance Světové zdravotnické organizace dokonale souhlasí.
Tyto sekvence existujícího chřipkového viru byly v podstatě systematicky „přeuspořádány“ a vloženy do plastidových buněk, aby vytvořily současný „pandemický“ virus Taubenberga a jeho týmu. Tři nezávislí virologové dosvědčili pod přísahou, že toto „nové“ sekvencování genových obalů v žádném případě nemohlo vzniknout spontánně a „přirozeně“.
Existuje 36 „smíchaných“ (hemaglutininových) proteinových sekvenčních homologií, které byly identifikovány v „nové“ „pandemické“ prasečí chřipce 2009, jakož i 30 „NS1 nestrukturálních proteinových sekvencí, tedy celkem 66 jedinečných genových struktur, které byly „přeuspořádány“ a namíchány, aby vytvořily tento „reverzně sestavený“ pandemický virus.
Pět hemaglutininových (H) a jedna neuraminidázová (N) molekula (celkem 6 molekul) tak bylo „reverzně vytvořeno“ prostřednictvím 66 namíchaných proteinových sekvencí, identifikovaných níže.
Ve výzvědných kruzích CIA a Mossadu bylo této „biologické zbrani“ přiděleno kódové označení ptačí chřipka 666 (6 molekul změněných prostřednictvím 66 namíchaných RNA proteinů).

US666 a EU666
Byl zavražděn nejméně tucet mikrobiologů a potenciálních „alarmistů“, protože „znali historii“ prací a agendy Taubenbergera a Novartis ohledně konspirování v této masové vraždě a genocidě.
Stručné životopisy těchto obětí jsou zde obsaženy a tento dokument byl sepsán na jejich počest a památku.
Snad nezemřeli nadarmo.
Profily význačných vědců a alarmistů, pravděpodobně zavražděných kvůli tomuto „projektu“
- První civilní oběti laboratorně vytvořené „pandemie“
Dr. Don Wiley, věk 57, zmizel 16. prosince 2001. Molekulární biolog u Harvard Hughes Medical Institute, profesor univerzity Harvard, a špičkový světový expert na nejnakažlivější viry, opuštěné pronajaté auto dr. Wiley bylo nalezeno na mostě Hernando de Soto za Memphisem, TN. Dr. Wiley byl značně zapojen do výzkumu sekvencování DNA a genového namíchávání, a naposledy byl spatřen kolem půlnoci 16. listopadu, když odcházel z dětské výzkumné konzultantské večeře v St. Jude v hotelu Peabody v Memphisu ,TN. Další účastníci večeře řekli, že nevykazoval jakékoliv známky otravy a nikdo nepřipustil, že by s ním pil.
Jeho tělo bylo nalezeno plavající v řece o měsíc později. Pracovníci hydroelektrárny v Louisianě tělo Dona Wiley našli ve čtvrtek, 300 mil jižně od místa, kde byl tento molekulární biolog spatřen 18. listopadu na lékařském setkání v Memphisu.
14. ledna 2002 (téměř dva měsíce po svém zmizení) soudní lékař okresu Shelby O. C. Smith oznámil, že jeho oddělení označilo smrt dr. Wiley za „sebevraždu“; výsledek rozsáhlých zranění, která utrpěl při pádu z mostu Hernando de Soto. Smith řekl, že na Wileyho pronajatém autě byly stopy barvy, podobné barvě používané na označení mostů, a že chyběla pravá přední část masky auta. Ohledně toho, na jaké označení údajně narazil, nebo o tom, jak v řece skončil on, ale ne jeho auto, nebyly žádné zprávy.
Dr. Wiley, podle kolegů, vyjádřil „hluboké znepokojí“ ohledně Taubenbergerova projektu „zpětného inženýrství“ ve Ft. Detrick a připravoval podrobnou zprávu, stavící se proti tomuto projektu – postavenou na „humanitárních“ základech. Vliv dr. Wiley mohl snadno vyvolat kongresové vyšetřování a možné zrušení jakéhokoliv federální financování Taubenbergera.
Jose Trias, zemřel 19. května 1994. Trias a jeho žena byli brutálně zavražděni ve svém domě v Chavy Chase v Marylandu. Právě se setkali se svým přítelem, novinářem, den před svým zavražděním, a řekli mu o svém podrobném plánu odhalit tajné financování výzkumu v rámci „zvláštních operací“ HHMI (Howard Hughes Medical Institute a Ft. Detrick) s cílem vytvořit a použít jako zbraň smrtící viry oficiálním médiím. Podle podrobného svědectví Triase, DARPA poskytnuté peníze tekoucí do HHMI a Ft. Detrick byly ve skutečnosti přesunuty do zvláštních „černých operací“ CIA a výzkumného projektu řízeného izraelským Mossadem. Trias, účetní v HHMI, měl údajně pro svá obvinění úplnou dokumentaci.
Amiramp Eldor, věk 59, Yaacov Matzner, věk 54Oba zemřeli 24. listopadu 2001. Soukromé letadlo se zřítilo a tito dva izraelští vědci, zapojení do přelomového mikrobiologického výzkumu, zemřeli – podle zpráv v izraelských novinách měla jejich práce globální politický a finanční význam.
Oba byli znepokojeni směrem, kam se ubírala  Taubenbergerova práce a napsali své obavy ve společném dopisu izraelskému ministru obrany a tisku, těsně před svojí smrtí.
Pět bezejmenných mikrobiologů. Zemřeli 4. října 2001. Čtyři z těchto pěti bezejmenných mikrobiologů byli v letadle, které bylo sestřeleno raketou poblíž Černého moře na ruské hranici. Na cestě z Izraele do Ruska; jejich úkol nebyl zveřejněn. 3 z vědců byli experti v oblasti lékařského výzkumu nebo veřejného zdraví. Mnozí v Izraeli věří, že v letadle byli až čtyři nebo pět cestujících, kteří byli biology. Jak Izrael, tak ruský Novosibirsk jsou centrem špičkového mikrobiologického výzkumu. Novosibirsk je známý jako vědecké hlavní město Sibiře.
Nachází se tam více než 50 výzkumných zařízení, a 13 univerzit, na populaci pouhých 2,5 milionu lidí. Efor a Matzner veřejně spekulovali, že letadlo přepravovalo tajné zprávy o aktivitách CIA/Mossadu, dokumentující „citlivý“ průlom u zbraňových virů ve Ft. Detrick, MD, které měly být předány pracovníkům ruské rozvědky v Novosibirsku.
Dr. Vladimir „Viktor“ Koršunov, věk 56 let. Zemřel 9. února 2002. Byl nalezen mrtev na moskevské ulici po návštěvě u bývalých agentů KGB – jeho lebka byla několikrát proražena. Koršunov byl šéfem mikrobiologického zařízení na ruské státní lékařské univerzitě v Novosibirsku. Byl nalezen mrtev ve vchodu svého domu, s rozsáhlými poraněními hlavy. 9. února ruské noviny Pravda oznámily, že Koršunov pravděpodobně vynalezl vakcínu, chránící před jakoukoliv biologickou újmou. Jeho kolegové, kteří s ním pracovali v Novosibirsku, na něj vzpomínají jako na „dobrosrdečného“ vědce, který chtěl pomoct zbavit svět člověkem vytvořených nemocí.
Dr. David Schwartz, věk 57 let. Zemřel 10. prosince 2001. Zemřel na probodnutí něčeho, co vypadalo jako meč, ve venkovském domě v okrese London ve Virginii. Byla obviněna jeho dcera, která se označuje za pohanskou vysokou kněžku, a tři její pohanští kolegové. Byl mimořádně respektován v oblasti biofyziky a byl považován za autoritu na sekvencování DNA a při řadě příležitostí prováděl konzultace s Taubenbergerovým týmem. Z jeho smrti byli obviněni tři pubescenti, kteří se zabývali okultismem.
David Kelly, věk 59 let. Zemřel 18. července 2003. Britský expert na biologické zbraně. Kelly si údajně sám podřezal zápěstí, při procházce poblíž domova. Kelly byl hlavním vědeckým důstojníkem britského ministerstva obrany a hlavní poradce sekretariátu pro šíření zbraní a oddělení pro nešíření zbraní ministerstva zahraničí. V letech 1994 až 199 hlavní poradce pro biologické zbraně pro inspekční týmy OSN pro biologické zbraně (Unscom), podle názoru svých vrstevníků byl v této oblasti špičkou, nejen ve své zemi, ale ve světě. Jako dr. Wiley choval David Kelly hlubokou nedůvěru k Taubenbergovu projektu ve Ft. Detrick a požadoval oficiální vyšetřování.
Steven Mostow, věk 63 let. Zemřel 25. března 2002. Jeden z předních expertů na infekční nemoci a bioterorismus, Mostow byl proděkanem Zdravotnického vědeckého střediska univerzity v Coloradu. Zemřel v soukromém letadle, které se zřítilo poblíž letiště Centennial. Byl známy jako „dr. Chřipka“, kvůli svým znalostem léčby chřipky, a znalostem o bioterorismu. Mostow byl jedním z předních expertů na infekční nemoci v zemi a měl četné konverzace s dr. Donem Wileym ohledně aktivit probíhajících ve Ft. Detrick.
Vadne Srinivasan, zemřel 13. března 2004. Auto mikrobiologa narazilo do zábradlí v Baton Rouge, LA. Smrt byla posouzena jako mrtvice. Pocházel původně z Indie, byl jedním z nejuznávanějších a respektovaných průmyslových biologů v akademické oblasti a měl dva doktoráty. Přátelé říkají, že dr. Srinivasan sledoval v době své smrti „vodítka výzkum“ která mu předal dr. Wiley.
William T. McGuire, věk 39 let. Nalezen 5. května 2004, naposledy spatřen koncem dubna 2004. Tělo bylo nalezeno ve třech kufrech plujících v zálivu Chesapeake .  Byl profesorem univerzity v NJ a hlavím programovým analytikem a mimořádným profesorem Newyorského institutu technologie v Newark. Objevil se jako jeden s předních světových mikrobiologů a jako expert na vývoj a dohled nad mnohaúrovňovými biologickými zařízeními. Stejně jako dr. Kelly McGuire veřejně odsuzoval to, o čem věřil, že je „genocidní agenda“ sionistů a neokonzervativců, financujících Taubenbergerův výzkum ve Ft. Detrick.
Dr. Assefa Tulu, věk 45 let. Zemřel 24. července 2004. Dr. Tulu nastoupil do texaského ministerstva zdravotnictví v r. 1997 a pět let působil jako jediný epidemiolog okresu. Byl pověřen sledováním stavu zdraví okresu Dallas, včetně šíření nemocí, jako syfilis, AIDS a spalničky. Také navrhl systém pro detekci bioteroristických útoků, ve kterých by byly použity viry nebo bakterie. Tulu často koordinoval úsilí snažící se vypořádat s hlavními zdravotními problémy v okrese Dallas, jako epidemie západonilského viru před několika lety, a pracoval s médii, aby informoval veřejnost o „objevujících se člověkem vytvořených virových hrozbách“, jako Taubenbergerovo „zpětné inženýrství“. Byl nalezen mrtev, obličejem dolů, ve své kanceláři. Epidemiolog okresu Dallas zemřel na hemoragickou mrtvici“ – v podstatě na podlitiny, trauma a krvácení v mozku, ačkoliv lebka nebyla porušena.
Dr. Paul Norman, věk 52 let. Zemřel 27. července 2004. Byl ze Salisbury v Wiltshire. Byl zabit, když se jednomotorová Cessna 206, kterou pilotoval, zřítila v Devonu v Anglii. Byl to expert na chemické a biologické zbraně. Dr. Norman cestoval po světě a přednášel o obraně proti zbraním hromadného ničení. Byl ženatý a měl 14-letého syna a 20-letou dceru, a byl hlavním vědcem chemické a biologické obrany v laboratoři ministerstva obrany v Porton Down ve Wiltshire. Místo katastrofy bylo prozkoumáno představiteli z Úřadu leteckých nehod a vrak letadla byl z místa zřícení převezen na základnu AAIB ve Farnborough, což naznačuje, že šlo o nečistou hru. Dr. Norman se důvěrně znal a byl přítel Davida Kellyho a slíbil, že bude pokračovat v tlaku na úplné vyšetření projektu ve Ft. Detrick.
John R. La Montagne, věk 64 let. Zemřel 2. listopadu 2004. Zemřel v Mexiku, bez uvedené příčiny, později bylo oznámena smrt na pulmonální embolii (rozsáhlý a náhlý srdeční infarkt). PhD., šéf americké jednotky infekčních nemocí vedeného Tommie Thompsonem HHS, ministrem za George W. Bushe. Byl náměstkem ředitele NIAID (Národní institut pro alergie a infekční nemoci). Expert programu AIDS a na mikrobiologické a infekční nemoci. La Montagne důrazně oponoval programu hromadného očkování proti teroristickým neštovicím, prosazovanému Thompsonovým ministerstvem po útocích 11. září – a chystal se „vystoupit na veřejnosti ve velkém stylu“, aby odhalil „podvod s ptačí chřipkou“. Zemřel o několik týdnů později.
Následující graf týmu Andrew Rambauta z univerzity v Edinburghu uvádí, že prasečí chřipka je ve všech osmi genových segmentech třikrát trojnásobně přeuspořádaný vir. To je nanejvýš neobvyklé a opět to jasně naznačuje laboratorní původ. Následující sekvenční analýza HA a NS1 genu ukazuje, že prasečí chřipka přesně neodpovídá údajům v existující veřejných databází NIH – všech osm segmentů RNA obsahuje pouze 4 – 8% nového genetického materiálu – což naznačuje, že nemají původ v prasatech, lidech, ani v ptácích mimo laboratoř.

 Následující je HA (hemaglutininová) homologie proteinové ničivé sekvence, identifikované jako „namíchaná“, aby vytvořila „nový“ S-OIV (chřipkový virus prasečího původu) 2009.
Zpřístupněno insiderem z Novartis/Baxter.
Popis; maximální skóre; celkové skóre; pokrytí problému; hodnota E; maximální identifikace; odkazy
NS1 („nestrukturální“) homologie proteinové ničivé sekvence; sekvence vytvářející významné seskupení;
Nástup; popis; maximální skóre; celkové skóre; pokrytí problému; hodnota E; maximální identifikace; odkazy
Alexander S. Jones došel k závěru, že „musíme vzít vážně do úvahy laboratorní původ tohoto viru, protože 5% obou těchto RNA sekvencí chřipky A nemá žádnou známou homologii v jakékoliv veřejné databázi“. (Šlo opravdu o „nový“ antigenní posun – velká většina nemá žádnou známou homologickou sekvenci v databázích virů).
„Homologie ničivé sekvence „prasečí chřipky“ vykazuje jak hemaglutininový (HA ) povrchový protein, tak nestrukturální (NS1) interferon.“
Inhibiční proteiny jsou nové rekombinace dříve v přírodě neidentifikované.
Oba tyto chřipkové proteiny (H a N), na základě genetických sekvencí zveřejněných v pátek 1. května americkým Střediskem pro kontrolu nemocí (CDC), sdílejí svoji genetickou identitu s krocaními (ptačími) a vepřovými (prasečími) kmeny z různých kontinentů, včetně severní Ameriky, jakož i Asie. Dokonce i nejtěsnější srovnání vykazuje pouze 5% dříve neidentifikovaného genetického materiálu.
Předkládám tyto důkazy, spojené s nepřítomností tohoto viru na prasečí farmě poblíž CDC udávaného „pacienta nula“ (5-letého dítěte z La Goria, 80 km od prasečí farmy v Perote v Mexiku), což ukazuje, že původ šíření této chřipky zůstává zatím neidentifikován a nelze ho připsat mexickému nebo severoamerickému praseti drženému ve výkrmnách.
Dále opětovně předkládám, že proto, že 5% obou těchto RNA sekvencí chřipky A nemá žádnou známou homologii uvedenou v jakékoliv veřejné databázi (vedle ptako-prasečí hybridní povahy obou těchto klíčových virů), musíme dojít k závěru, že virus má původ v laboratoři biologických zbraní vybavené zařízením na úspěšné „genové namíchání“ virů. Laboratoř biologických zbraní ve Ft. Detrick je nejlogičtějším podezřelým místem jeho vytvoření.
K budoucímu výzkum, který může být slibný, patří identifikace klíčových SNP, obzvláště v kódových oblastech PB2 a NS1, které mohou být ukazovateli vývoje patogenní virulence a měly by být pečlivě monitorovány. Hemaglutinový protein by měl být monitorován též, kvůli získání poly-basických kyselin, které by viru měly poskytnout pantrofické vlastnosti, jako u pandemie z r. 1918. (Alexander S. Jones).
Dosvědčuji, že podle mých nejlepších schopností je tento virus syntetický (laboratorně vytvořený, a není přírodní).
A. True Ott, PhD, ND

 Zdroj translation OSUD.cz 2009

Byly vynechány některé vzorce, které jsou špatně čitelné. Najdete je na uvedeném odkaze v záhlaví.