Vše o životě a pro život!!


Jednou nahoře, jednou dole

Začne Kerry konečně věřit na opravdovou lásku? Bude Roman schopen odpustit Marlén její nevěru? Vyjde najevo, že Isabela není romanovo dítě? Podaří se Stefanovi rozvrátit ROmanovo manželství? Vezme si už konečně Kristin Tommyho? ..

Tak jde čas .. Miliony diváků na celém světě sledují na svých obrazovkách hektický život těchto lidí. Láska a nenávist, úspěcha selhání, očekávání a zklamání se tu rychle střídají. Seriál vrcholí - před životním krachem záblesk naděje, štěstí v neštěstí. Ale rána osudu zkříží všechny plány a vytoužený cíl se ztrácí v mlze. jednou jsi nahoře, jednou dole!

Tak jde čas .. Snad naše životy nemají tak dramatický průběh, jak to často vidíme v televizních seriálech. Přesto je však každý dden možné prožívat události, které jsou pro náš život dost důležité. Jistě to také ty dobře znáš: Nejdřív máš velkou radost z dvojky z němčiny, nato schytáš pětku z matiky. Vyjde ti perfektní víkend a pak ..

Tak jde čas .. C'est la vie - takový je život! Houpačka nahoru a dolů, jednou nad věcí, podruhé na dně. Všechno se střídá tak rychle, až nám to bere dech. Zamysli se na chvíli: kdo tě doprovází na tvé cestě životem? Kdo se raduje z tvých úspěchů, aniž by ti záviděl? Kdo tě potěší, když jsi v krizi? "Kdykoli budeš potřebovat přítele, jsem tu Já!" 

Dobré časy,  špatné časy.  Říkáš, toje super! Mít přítele, který při mně stojí, ať se mi vede jakkoli! Je to vůbec možné? Možná nevíš, že taková nabídka je uvedena v Bibli: Dal ji Ježíš: "Když mě budeš potřebovat, jsem tu pro tebe." Jeho slovo platí stále. Hledáš-li opravdového přítele, pak je tady Ježíš Kristus, který ti nabízí své jedinečné přátelství.

Tak jde čas .. S Ježíšem - Přítelem nejsi v žádné chvíli svého života sám. Můžeš s ním každou chvíli mluvit, On tě vždy slyší a také ti rozumí. Směje se a pláče s tebou. To je to pravé pro tvůj život. Ježíš není daleko od tebe. Můžeš s ním hovořit v modlitbě. Ozvi se mu ještě dnes!!