Vše o životě a pro život!!


Hubnutí nejen do plavek

MUDr. Filip Hudeček
hubnutíHubnutí je celkem pochopitelně sezónní záležitost. Lidé hubnou nejvíce po Vánocích a po Silvestru, kdy mají trochu výčitky svědomí ze svých nedávných dietních chyb a zároveň jsou odhodlaní letos konečně dodržet svá novoroční předsevzetí. Po celé jaro pak přetrvává zvýšený zájem o hubnutí a s prvním oteplením přichází další vrchol. Svetry a kabáty přestanou milosrdně zakrývat naše postavy, my si zaplatíme zálohu na letní dovolenou...a začneme pomýšlet na vylepšení postavy do plavek.
Jsme rádi, že vám můžeme před letní sezonou nabídnout program, který klade důraz nejen na kvalitní redukci (tedy hubnutí čistých tuků při zachování aktivní tělesné hmoty), ale zároveň Vás v jeho průběhu naučíme správně cvičit. Mnoho z nás neprovozuje žádný pohyb, má sedavé zaměstnání nebo naopak jednostranně přetěžuje svoje tělo. Všechny tyto rizikové faktory přispívají k rozvoji různých dysbalancí a mají vliv na tvar naší postavy. Vtip spočívá v tom, že když už při hubnutí cvičíte, můžete cvičit tak, abyste podtrhli své přednosti a zamaskovali drobné nedostatky. Všimli jste si, jak se opticky zlepší postava, když se třeba jen narovnáte?
Pro všechny, kteří mají vážný úmysl zhubnout a chtějí lépe vypadat (a nejen v plavkách), máme proto nyní v naší nabídce nový program - Hubnutí nejen do plavek. V tomto programu se budete vídat nejen s dietologem, ale i s některou z našich fyzioterapeutek. Po nezbytném úvodním vyšetření vám sestaví pohybový plán. Společně vymyslíte, kdy, jak dlouho a jak intenzívně (na jaké tepové frekvenci) cvičit, abyste opravdu účinně pálili tuky. Fyzioterapeutka Vám také doporučí a pod její kontrolou se naučíte správně provádět domácí cvičení, které zlepší držení těla, postupně posílíte ochablé svaly a protáhnete zkrácené partie. Toto cvičení může také ulevit u chronických bolestí kloubů a zad. K tomu všemu máme u nás v poradně k dispozici žíněnku a lehátko, gymball, činky, vlastní edukační brožuru s množstvím názorných fotek a v neposlední řadě práve naše šikovné fyzioterapeutky - Katku a Lenku.
Podrobnější informace o tomto programu najdete v záložce Programy a ceny.