Vše o životě a pro život!!


Nutrivia Brno

SNAŽÍTE SE ZHUBNOUT?? 
VĚŘTE nám, že naši odborníci vám pomohou najít to nejlepší řešení!!
V poslední době je zdravé životosprávě věnována zvýšená pozornost. Problémem někdy bývá v záplavě různých rad a zaručených tipů najít opravdu kvalitní informace. Dietologická poradna NUTRIVIA je zařízení, které poskytuje komplexní dietologické poradenství pod jednou střechou. Specializujeme se na přesnou diagnostiku výživových poruch a jejich řešení formou individuálních konzultací nebo dlouhodobých kurzů změny životosprávy. 
NÁPADITÝ DÁREK - POUKÁZKA NA NAŠE SLUŽBY: 
(k osobnímu odběru v recepci, možné i zaslání na dobírku. Platba možná i převodem, odběr lze domluvit individuálně. 
1. BODYSTAT .................................................200,- Kč
2. BODYSTAT + NUTRIČNÍ KONZULTACE...............500,- Kč
3. BODYSTAT + SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU..............4480,- Kč
4. HUBNUTÍ NEJEN DO PLAVEK...........................4980,- Kč 
 DARUJTE ZDRAVÍ - NEBO SI HO NECHTE NADĚLIT...volejte na 603 182 299 Vhodný dárek - nejen pod stromeček
Obezita je komplexní problém a pouze komplexní přístup má naději na dlouhodobý úspěch. Chceme ve shodě s naším sloganem „ZVAŽTE ZMĚNU“ pomáhat lidem, kteří již jsou unavení z marných pokusů zhubnout. Při své práci používáme nejmodernější dietologické postupy. Pod naším dohledem se hubne zdravě. Vám, kteří jste se rozhodli pro změnu své životosprávy, můžeme zaručit, že u nás nastoupíte na nejefektivnější cestu k realizaci této zásadní změny. Naše poradna není zdravotnické zařízení a naši péči nehradí zdravotní pojišťovny, proto se u nás za poradenské služby platí. V naší poradně Vám ovšem můžeme poskytovat takovou péči, na kterou je v jiných zařízeních možná chuť, ale ne čas a prostor. Naši odborníci se věnují zákazníkům individuálně, v příjemném prostředí, s maximálním ohledem na jejich vlastní představy i potřeby. Nemusíte čekat v přeplněné čekárně, vždy je dodržen čas objednání. Navštivte naši fotogalerii a nebo se raději zastavte osobně na ulici Bratří Čapků 14. Naše poradna je dobře dostupná linkami MHD – viz. Mapa.
JAK SE K NÁM OBJEDNAT? ZAVOLEJTE na tel.č. 603 182 299 po - pá 09:00 - 14:00 
V poradně je provozní doba přizpůsobena tomu, že většina lidí má volno v odpoledních hodinách. Konzultace je možno naplánovat individuálně po domluvě s dietologem, v případě nutnosti i o víkendu. Klidně nás můžete navštívit i s dětmi, pro které jsme připravili dětský koutek. Po zavolání na telefonní číslo 603 182 299 se s Vámi domluvíme o jaký typ služeb máte zájem a objednáme Vás. Na adresu info@nutrivia.cz můžete posílat své dotazy. 
Zajímavé odkazy: 
Příběhy úspěšného hubnutí v nové rubrice
 
Aktualizované výsledky hubnutí k 4.12.2008 !!!
22.4.2009 proběhl DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - výsledek losování soutěže najdete zde... 
Jarní překvapení - členové klubu NUTRIVIA mají slevu 5% v BAUHAUSU !!! 
ZDRAVÝ RESTAURANT a NUTRIVIA vydávají společnou kuchařku - již je v prodeji
Klub NUTRIVIA - program slev a výhod pro naše klienty 

VÝSLEDKY HUBNUTÍ 
Za každého nejlépe hovoří vlastní výsledky. Naše poradna zahájila svoji činnost v únoru 2006. Díky BODYSTATU máme možnost statisticky zpracovávat mnohé zajímavé údaje, vyplývající z pravidelného měření naších klientů. Vše je samozřejmě anonymní. V naší statistice jsou všichni klienti, kteří ukončili svůj program do října 2008. Program dlouhodobého hubnutí pod naším odborným dohledem (BODYSTAT + sestavení jídelníčku ) přerušilo 5% klientů z různých objektivních důvodu (operace, havárie, rodinná situace,...), 9% vzdalo nebo neuspělo a 86% program úspěšně dokončilo. Úspěchem pro nás je to, že změnili životosprávu a ztratili čisté tuky při maximálním zachování svalové hmoty. To se nám trvale daří. V průměru se podařilo shodit 4,5 kg, z toho 3,7 kg čistého tuku. Průměrný věk našich klientů je 38,7 let (10-72 let). Výsledky shrnuje následující tabulka (vyloučili jsme ze statistiky děti, abychom zabránili zkreslení výsledků): 

Hmotnost na začátku programu: 61,4 – 144,3 kg
Průměrná hmotnost na začátku programu: 89,2 kg
Hmotnost na konci programu: 60,8 – 139,7 kg
Průměrná hmotnost na konci programu: 84,7 kg
Průměrný úbytek hmotnosti: 4,5 kg
Průměrný úbytek čistého tuku: 3,7 kg (82%)
Podíl klientů, kteří dokončili program: 86 %
Rekordmani
(větší úbytky váhy jsou za delší období, než 3 měsíce, klienti se k nám chodí „kochat“ svými grafy na BODYSTATU i po skončení programu):
klient věk kg před kurzem  kg po kurzu  úbytek kg úbytek tuku
žena 27    84,5   58   26,5 18,2 (69%)
žena 53   128,8   124,7   4,1 6,6 (161%)
muž 64   107,2   101,2   6 6,9 (115%)
žena 35   103   92,8  10,2 8,7 (85%)
muž 48   120,8   109  11,8 8,3 (70%)
žena 19   87   73  14 13,2 (94%)
muž 31   116,8   101,7  15,1 10,3 (68%)
Několik poznámek k výsledkům:
Stále držíme vysoké procento klientů, kteří kurz dokončí - zatím vzdalo z různých důvodů jen 9% klientů. Příběh paní Bohatcové z prvního řádku naší tabulky, která se nestyděla zveřejnit své výsledky i fotky, najdete v článku Příběh první včetně podrobného rozboru jejího hubnutí od dietologa Mgr. Chadima.
Někoho může překvapit, že žena na druhém řádku tabulky ztratila 6,6 kg čistého tuku a přitom zhubla jen o 4,1 kg. Vtip spočívá v tom, že díky cvičení a správnému stravování přibrala 2,5 kg svalů. Tato klientka (a také muž, jehož výsledky jsou na třetím řádku) mají nejlepší možné předpoklady, aby v následujících měsících zhubli tolik tuku, kolik si předsevzali, protože se jim povedlo velmi pěkně nastartovat metabolismus. Více se můžete dočíst v článku Startujeme metabolismus a v jeho pokračováních. Pro hodnocení výsledků je úbytek čistého tuku mnohem důležitější než absolutní počet shozených kilogramů. Ukazuje totiž, že naši klienti ztrácí čistý tuk a ne svaly. Naši klienti nehladoví, ale upravili svůj jídelníček a cvičí. Jinými slovy – změnili svoji životosprávu. A o to nám společně šlo. Nehrozí jo-jo efekt. Nové návyky si klienti doslova užívají a chodí se k nám v odstupu pochlubit dalšími shozenými kilogramy tuku. Abychom byli úplně otevření, lze samozřejmě očekávat, že po případném zhodnocení celého souboru v určitém odstupu od skončení Porgramu, bychom našli část klientů, kteří se vrátí na původní hmotnost. Obecně je však toto selhání nejnižší právě u lidí, kteří dokázali změnit svoji životosprávu. A kdy lidé selhávají nejčastěji? Když se nespoléhají sami na sebe, ale na zázraky a když věří, že nebudou muset vynaložit žádné úsilí…Více si o tom můžete přečíst v článku Nejúčinnější hubnutí. Pozorujeme jeden zajímavý trend - v poslední době máme hodně lidí, kteří ještě nemají výraznější nadváhu, ale cítí, že by se k ní postupně propracovali, pokud neudělají nějakou změnu. Pokud patříte mezi takovéto adepty na změnu životosprávy, neváhejte a navštivte nás!! V této skupině klientů máme velmi dobré výsledky. Další zajímavostí je skutečnost, že se trvale zvyšuje poměr mužů v našem souboru.
Zveme vás k nám do poradny NUTRIVIA - zařídíme, abyste zbytečně neplýtvali silami při svém boji s kilogramy.
4.12.2008 MUDr. Filip Hudeček      www.nutrivia.cz