Vše o životě a pro život!!Dieta do domu

O nás
Firma Christin CZ s.r.o.,byla založena v roce 2000. Zapsána je v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně,oddíl C vložka 36560
ičo 25594885 se sídlem Brno, Pekařská 7, 60200.

O dietě
Lékaři neustále pracují na záchraně našeho zdraví a kuchaři na jeho zničení, jenže kuchaři bývají často úspěšnější....
Jen 30% Čechů má optimální váhu. Neúprosná statistika zní,že u nás je 25% mužů a 36% žen otylých.Za obezitu může nejen nezdravá strava, ale také málo pohybu.Na venkově ubylo lidí,kteří se zabývají fyzickou prací.Do fitnessů a tělocvičen chodí většinou jen nadšenci. Odborníci začínají bít na poplach a varují nejen před nadbytečnými kilogramy, ale také před nemocemi, které z tloušťky vyplývají. Od cukrovky po vysoký krevní tlak nebo problémy s klouby.

Firma Christin CZ,s.r.o. ve spolupráci s nutriční terapeutkou MUDr.Jokšovou Helenou pro Vás, kteří se stále snažíte hubnout, připravila racionální způsob stravování. Naučíte se jíst menší porce a to 5x denně přibližně každé tři až čtyři hodiny. I tahle finta by Vám měla postupně ubrat několik kilogramů. Pro nás "tlouštíky" to zní velmi optimisticky, neboť najednou budeme mít z jídla mnohem více, protože vychutnávat jídlo pětkrát denně je pochopitelně mnohem lepší než dvakrát či třikrát.
Pomoci svačin - malých výživných občerstvení (ovoce, zelenina,rozmanité saláty,nízkotučné jogurty) se Vám navíc podaří vyrovnat pokles výkonnosti a Vaše trávicí ústrojí nebude přetížené.
Budeme jíst 5 x denně!
snídaně - 
svačinka - oběd - svačinka - večeře
V této souvislosti musím varovat proti velmi často používané metodě hubnutí stylem "vynechávání jídel" třeba obědů.Pokud jíme příliš málo,hladina cukru rychle klesá a nastávají příznaky, které ti, kteří již nějakou dietu absolvovali,dobře znají (podrážděnost, bolesti hlavy,únava, hlad a chuť na sladké).
Pamatujte, že vynechávání jídel bezpečně vede k nekontrolovatelnému přejídání!! Jak to funguje? Každý den Vám naše firma přiveze pět jídel, které jsou energicky vyvážené,mají správnou denní spotřebu bílkovin, sacharidů a tuků. Jídlo je čerstvé,nezamrazuje se, proto se vozí denně. Každé jídlo je podávané v obalech na jedno použití, obaly jsou vhodné do mikrovlné trouby. Na začátku nového týdne dostáváte jídelníček, který Vám napoví ,který box s jídlem si máte vzít.
Nemusíte ztrácet čas vařením, počítáním bílkovin ,sacharidů, tuků a sháněním různých potřebných potravin - vše uděláme za Vás! Vy jenom čekáte až Vám doručíme jídlo a přitom budete správně hubnout!!
Máte-li tedy i Vy problém se stravováním a trápíte se všemi různými diety a neustále začínáte jakoby od pondělí, tak neváhejte, nestyďte se zavolejte, přijďte, mailujte, rádi Vám pomůžeme.
Přidejte se i Vy, držíme Vám palce!
Vaše dieta do domu!