Vše o životě a pro život!!


Goliáš

Goliáš - deo gel na nohy má výborný deodorační efekt. Výrobek obsahuje extrakt z dubové kůry, který snižuje potivost nohou. Dále obsahuje alkohol, který prokrvuje pokožku a vysušuje ji. Menthol, kafr a Questice způsobují velmi příjemný chladivý pocit, který má delší trvání.
Návod k použití: Výrobek se na začátku aplikuje 3x denně cca 3 dny. Potom stačí jen 2x denně. Nejlépe je aplikovat přípravek ráno a večer a v případě potřeby i během dne. Ráno a večer aplikujte výrobek na čisté nohy. Z tuby vymáčknete potřebné množství potřebné množství přípravku a vmasírujete do pokožky nohou. Snažte se přípravek vmasírovat i mezi prsty.
Upozornění: Gel je určen k zevnímu použití. Nepoužívejte jej na poškozenou nebo poraněnou pokožku a do zábalů. Přípravek chraňte před dětmi, nesmí přijít do styku s očima a sliznicemi
Ingredients: Alcohol Denat., Aqua, Quercus Robur, Glycerine, Methyl PCA, Menthol, PVM, MA Decadiene Crosspolymer, Kamphor, Farnesol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide.
Balení: 100 ml
Obj. č.: 7060       Cena pro zákazníky: 118,- Kč

Používáním produktu na nohy Goliáš získáte:
při denním používání, vědomí, že nohy jsou velice důležitou a namáhanou součástí lidského těla, a že si zaslouží více naší pozornosti 
příjemný pocit z každého Vašeho kroku 
zamezení obav ze situací, ve kterých je třeba si odložit obuv 
vysoké sebevědomí, pocit svěžesti a čistoty

Zkušenosti s produktem