Vše o životě a pro život!!


Topné zařízení "UFO Infrared"  

  Jaké jsou vlastnosti světelného topného zařízení UFO?
hřeje jako slunce
hřeje zdravě a úsporně                                                                                              
ve srovnání s ostatními zařízeními mnohem užitečnější využití proudu                                       
okamžitě hřeje místo dopadení světla 
nespaluje kyslík, nezpůsobuje bolesti hlavy, 
neprodukuje prach                                                                                    
odstraňuje vlhkost, 
zabezpečuje hygienické čisté okolí                                                                                
velmi nenáročné na instalaci a provoz 
možnost instalaci na stěnu, strop a speciální patici 
doba zahřátí v průměru 27 vteřin 
zahřeje potřebnou plochu a objekty na ni 
vítr a proudy vzduchu nijak nenaruší činnost zařízení 
možnost směrování a kontroly tepla 
narozdíl od zařízení na naftu, uhlí, dřevo atd. u UFO neexistuje bezpečí požáru 
poskytuje pocit zdraví a svěžesti 
díky infračerveným paprskům nepřeje bakteriím a mikroorganismům a vytváří zcela zdravé prostředí
Možné použití                                                                  
Potřeba lokálního zatopení - v případě potřeby zatopit určitou místnost čí určitou plochu je potřeba použit úsporné, hygienické, lokální a užitečné zařízení. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
V místech větší ztráty tepla - v starších, špatně tepelně zabezpečených prostorách kde je větší únik tepla, opakované zatopení stojí hodně času a peněz a je potřeba rychlého a účinného zatopení. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Místnosti s vysokým stropem - zatopení místnosti s vysokým stropem je jedním z největších finančních a provozních problémů, zejména pro výrobní haly a další výrobní prostory. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Zatopení určité plochy - v případě větších výrobních, prodejních a dalších ploch nevždycky je potřeba topit po celém perimetru ale je nutné zatopit plochu nevětšího pohybu personálu. Např. v továrnách, výrobních halách je potřeba zatopit jenom pracovní místa dělníků. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Potřeba jen občasného topení - nehledě na velikost a využití plochy v určitých případech je potřeba zatopit jen určitou dobu. Např. v církvích, synagogách, místnostech, které se používají jen zřídka je potřeba topit efektivně, úsporně a s co největším užitkem. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
V místech s klimatizaci - v určitých případech je potřeba častého větrání místnosti, což s sebou přináší i odliv tepla z celé místnosti a potřebu opakovaného zatopení, což samozřejmě přináší dodatečné a úplně zbytečné náklady. Příkladem mohou sloužit kinosály, nákupní centra, zdravotní střediska, kavárny, místa výskytu chemických elementů. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Plochy s velice častými manipulacemi s dveřmi - v určitých místnostech díky častým manipulacím dveřmi se zbytečně ztrácí obrovské množství tepla a je potřeba stále udržovat stejnou teplotu a tj. stále topit. Např. v prodejnách, kavárnách. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Na otevřených a polootevřených prostorách - větší část tepla v otevřených a polootevřených prostorách uniká nahoru a ztrácí se a je téměř nemožné tento únik kontrolovat. V těchto případech je UFO jediným užitečným řešením.
Jak velká je spotřeba elektřiny? 
Spotřeba elektřiny se bude měnit v závislosti na místě (otevřený resp. uzavřený prostor, kanceláře, bytové prostory, atd.)a modelu použitého zařízení. Např. vytápění místnosti o velikosti 18 m2 nepřetržitě 8 hodin bude znamenat denní spotřebu 14,4 kW. Jednoduchým vynásobením denní spotřeby a ceny elektřiny za kW dostaneme denní výdaje za topení. 
 
Je vytápění UFO drahé?
centrální vytápění – nemůžete kontrolovat teplo a jak je vidět na obrázku, teplo putuje nahoru a pak už se v ochlazené podobě pohybuje směrem dolu a využívá veškerý kyslík v místnosti. A v případě, že chceme ohřát dolní vrstvu vzduchu, budeme muset spotřebovávat větší množství elektřiny 
podlahové vytápění – jak je vidět na obrázku, teplý vzduch se postupně ochlazuje směrem z podlahy nahoru. I v tomto případě je teplo nekontrolovatelné. Z důvodu větších nákladů na instalaci a provoz, tento typ výtápění se používá velmi zřídka. 
vytápění UFO – narozdíl od ostatních systémů vytápění, místnost se vytápí od shora dolu. Teplo můžete nasměrovat na určitou plochu. 15 vteřin po zapnutí začíná proces vytápění. V tomto případě se snižují náklady na vytápění. Navíc můžete kontrolovat teplotu pomoci termostatu. Např. v místnosti o ploše 1000 m2 s výškou 5 m a bez tepelné izolace, náklady na instalaci jsou 20 až 50 krát nižší, náklady na provoz UFO jsou 10 až 30 krát nižší. 
Na dálkové ovládání je pouze řada označena v ceníku / UK
Záruční doba: 2 roky
 

Ceník    - ZDE 
Návod na použití   - ZDE
Kontaktní lístek  
ZDE
  
Uveďte doporučitele: Hana Cenková, Brno, 775077617