Vše o životě a pro život!!


Vodní filtr 

 Skvělá voda pro přímou spotřebu nebo pro výrobu nápojů! Milovníci čaje a kávy, POZOR!! Také si kupujete balenou pitnou vodu domů nebo do zaměstnání? UŽ nemusíte!!! Víme, jak na to: můžete ušetřit námahu, peníze a zdraví. Vodní filtr MTC 10 vám ji vyrobí zdarma kolik budete chtít! Už nebudete muset nosit těžké PET lahve, stačí jen otočit kohoutkem.. Úprava vody filtrem MTC 10 probíhá prostřednictvím využití vynikajících vlastností aktivního uhlí a stříbra pro celkové tvýšení kvality pitné vody (chuť, pach,..) a pro její fyzikální i biologické dočištění. Vodní filtry MTC 10 jsou určeny pro domácí i profesionální úpravu vody. Nabízíme Vám ke koupi české vodní filtry MTC 10 na doúpravu pitné vody a výměnné náhradní vložky do těchto filtrů. Nyní znovu s těmito výrobky vstupujeme na trh s ohledem na platné předpisy v EU a na nové atesty vyhovující těmto novým předpisům.
Filtr MTC 10 se montuje přímo na vodovodní vývodní trubku a jeho ovládání je velmi snadné. Úprava vody pomocí foltru MTC 10 je účinná, snadná a mobilní.
Náhradní filtrační vložka (FV):
  jedna filtrační vložka má při zachování požadované účinnosti životnost cca 3 měsíce (700 litrů vody) Z níže uvedených cen vyplývá, že přefiltrovaná voda, získaná z vodovodu přes filtr MTC 10, je prakticky zdarma - stojí pouze několik haléřů! 
Filtr MTC 10                   580,- Kč
Náhradní filtrační vložka   180,- Kč
Ke každé zásilce účtujeme poštovné a balné 100,- Kč, ceny jsou včetně 19 % DPH

Všechno o filtru MTC 10 - ZDE 
Obsluha filtru - ZDE
Kontaktní lístek        - ZDE 
Uveďte doporučitele: Hana Cenková, Brno, 775077617