Vše o životě a pro život!!


Náplast

Sterilní krycí obvaz s aktivní absorpční uhlíkovou plochou -
ČESKÝ PATENT - PŘEVRATNÁ NOVINKA SVĚTOVÉHO VÝZNAMU!

Video zde ( formát wmv )
BAUER BANDAGE  je připraven k ošetření veškerých otevřených akutních i chronických defektů kožního krytu jako jsou např. sekundárně infikované rány, dekubity, ulcerace vč. nádorových, bércové vředy, defekty, dehiscence, popáleniny, poleptání, postextrakční hemorhagie, detoxikace povrchů kontaminovaných ploch (např. organickými látkami nebo u postradiačních poranění), veškerá otevřená traumata, poranění způsobená jedy hmyzu, hadů nebo členovců.
Ošetřování chronických ran
Po vyjmutí ze sterilního obalu přizpůsobte velikost krytí podle tvaru ranné plochy. Před aplikací jej namočte nebo navlhčete fyziologickým roztokem, přiložte černou plochou na ránu a převažte. Při hojné sekreci či exudaci se doporučuje převaz po 6ti hodinách, při dočišťování defektů po 12 hodinách a při granulaci po 24 až 48 hodinách do úplného zhojení. Karbonovou plochu není třeba měnit za novou v případě, že usazené nečistoty lze opláchnout proudem roztoku ze stříkačky. Při nedostupnosti sterilního fyziologického roztoku lze v domácích podmínkách při opakovaných převazech použít k navlhčení i převařenou pitnou (nebo nejlépe destilovanou) vodu. Krytí je nutno udržovat po celou dobu léčby ve vlhkém stavu!
Ošetření akutních poranění
Obdobně jako u chronických ran po navlhčení přiložte černou plochou na ránu a převažte. Další výměna dle charakteru poranění 12 - 24 hod.
Použití při první pomoci
Krytí použijte černým sorbetem na ránu a převažte. U takto primárně ošetřených poranění se výrazně uplatňuje antiseptický a analgetický efekt uhlíkové vrstvy, což je výhodou zejména u nedostupnosti rychlé odborné péče. Dále musí následovat řádné ošetření, při kterém je možné využít další (nové) krytí s BAUER BANDAGE. Při zástavě krvácení tlakem na bílou plochu působte proti zdroji krvácení  po zástavě převažte kompresivním obvazem.
Spolehlivost výrobku prokazuje jeho nasazení v extrémních podmínkách např. u vojenských a speciálních jednotek (doba použitelnosti 10 let).
Pro humánní i veterinární použití.
Indikace:       
- chronické nehojící se rány a defekty     
- akutní otevřená poranění
- operační rány
- kontaminované plochy
- popáleniny
- stomatologické výkony 
Vlastnosti:
- urychluje hemostázu
- čistí spodinu i okraje ran
- odstraňuje zápach
- působí analgeticky a antisepticky
- nejsou známy alergické reakce 
Doba použitelnosti:
3 nebo 5 let od data výroby podle vnitřního obalu, 10 let (speciální balení). Přípravek má udělenu CE a FDA certifikaci a splňuje všechny mezinárodní požadavky a kriteria pro léčebné použití. Od 1.4.2009 je produkt BAUER BANDAGE zařazen do výkonu úhrad pod uvedenými kódy: 0081971, 0081972, 0081973, 0081974.
Cena za 1 kus:                                               150,- Kč   
Cena za 1 balení – krabička 10 kusů:          1350,- Kč  výhodná nabídka!
Ceny jsou uvedeny včetně 9% DPH.  K zásilce účtujeme poštovné a balné 100,-Kč         
Objednávkový lístek   - ZDE
Uveďte doporučitele: Hana Cenková, Brno, 775077617

Další informace najdete v těchto souborech:

 BAUER BANDAGE - návod k použití  

 BAUER BANDAGE - příbalový leták

 BAUER BANDAGE - civilní a vojenské účely

 BAUER BANDAGE - civilní a vojenské účely - leták

 BAUER BANDAGE - příklad aplikace

 BÉRCOVÉ VŘEDY 1  - léčba

 BÉRCOVÉ VŘEDY 2  - komplexní přístup k léčbě 

 BAUER BANDAGE - celkový popis

 VYJÁDŘENÍ - odborné vyjádření veřejnosti

 CERTIFIKÁTY

 VIDEO ( formát wmv )