Vše o životě a pro život!!


Fytotonic

Koncentrovaný tekutý posilující nápoj s bylinnými extrakty - dávkovaný. Určeno pro zvláštní výživu.
Koncentrát Fytotonic byl vytvořen Prezidentem Mezinárodní asociace fytoterapie a přírodní medicíny, Akademikem Mezinárodní akademie věd, doktorem medicíny, profesorem S. J. SOKOLOVEM na bázi novodobých vědeckých technologií v koncepci 
„Potravina = léčivo“ medicíny 21. století.
Sám autor ze svých zkušeností o nápoji uvádí: Fytotonic je ekologický, čistý, dietetický produkt s vitamínovým, posilujícím a tonizujícím účinkem.
Fytotonic obsahuje rostlinné extrakty a šťávy jedlých rostlin, bez přídavků vedlejších chemických látek. Biologicky aktivní přírodní sloučeniny koncentrátu a vitamíny zvyšují práceschopnost, energii, adaptaci k škodlivým ekologickým podmínkám (těžké pracovní podmínky, velká zima nebo teplo, smog velkých měst, práce v horských podmínkách a pod zemí), obnovují v organizmu rovnováhu vitamínů a minerálů, a také zvyšují odolnost organizmu k různým nemocem. 
Fytotonic na rozdíl od ostatních posilujících nápojů neobsahuje syntetické konzervační látky, stabilizátory nebo jiné vedlejší komponenty a odpovídá svými parametry všem požadavkům ekologicky čistého produktu. Navíc na rozdíl od známých energetických - tonizujících nápojů neobsahuje kofein a ostatní pro zdraví nebezpečné stimulátory. 
Při trvalém používání nápoje se po 1 – 2 měsících normalizuje funkce všech důležitých systémů organizmu a aktivizuje se látková výměna, zlepšuje se psychický a emocionální stav a rovněž se zvyšuje tonus a nálada.

Profesor S. J. Sokolov doporučuje:
Použijte síly světa rostlin, pijte Fytotonic na ZDRAVÍ! Vážení přátelé, náš český partner ve vědeckotechnické spolupráci pan Miloslav Špelda, ředitel firmy MISSIVA Ústí nad Labem mne poprosil podat Vám doplňující informaci ve věci požívání potravinového doplňku "Energoton" (v České republice  Fytotonic) v Ruské federaci. 
Energoton jsme rozpracovali v roce 1994 a provedli experimentálně-klinické zkoušky podle evropských norem (předklinické a klinické zkoušky). Od roku 1998 je Energoton registrován jako všeobecně posilující a vitaminový potravinový doplněk. V podstatě je Energoton využíván v Rusku jako ozdravný pro děti - školáky od 7 do 16 let v moskevském programu "Ozdravení dětí ve školních kolektivech" i ve federálním programu "Děti Černobylu". V současné době máme k dispozici výsledky ozdravění u 9.600 dětí školního věku. Žáci rádi přijímali nápoj, reagovali na jeho vysoké chuťové kvality. Ozdravení dětí se objektivně ukázalo ve všech školních kolektivech.
Základním ukazatelem upevnění zdraví dětí bylo snížení nemocnosti s běžnými nemocemi na 34 - 37 % v podzimním podzimně-zimním ročním období, zlepšením ve zvládání učebních materiálů, zvláště u dětí "často nemocných" i u dětí s různými odchylkami v chování. Normalizovala se u nich kázeň, zvýšila se pozornost i kvalita zvládání učebního programu. Sledování se provádělo na základě mezinárodních testů zdravotnické a psychologické kontroly.U dospělých se Energoton užívá k ozdravení starších lidí s různými poruchami centrální nervové a srdečně-cévní soustavy a se změnami zdraví věkem především v sanatorijních podmínkách. V různých nazoligických formách pozorujeme ozdravný efekt v průměru u 70 - 73 % pacientů. Jako u dětí, jak i u dospělých (7.350 osob) nebyly zaznamenány žádní vedlejší negativní účinky. Dávka potravinového doplňku je pro dospělé 20 ml koncentrátu 2 - 3 krát za den, u dětí pak 10 ml koncentrátu 1 - 2 krát za den. Uvedené dávkování se ukázalo jako optimální a plně odpovídalo okruhu kategorie potravinových výrobků s všeobecně posilujícím účinkem (čaj, multivitamínové šťávy, nápoje Coca-Cola a další). Krom toho je třeba podotknout, že byly dodrženy normativní požadavky k požívání dávek potravinových doplňků, odpovídající 1/10 ozdravných dávek aktivních látek. Jak při experimentu, tak při klinických zkouškách, předávkování 3 - 5 krát v období 1 - 2 měsíce nepřineslo nových efektů. Například, v Institutu stravování Ruské federace Energoton použili při hypokalirických dietách a hladovění. Předávkování 3 - 5 krát napomáhalo k ulehčení adaptace organismu v podmínkách hladovění bez rozvoje vedlejších negativních účinků. Ujišťuji Vás, že námi rozpracovaná technologie extrakce kořene Aralie a Eleutorokoku, zajišťuje stabilní poměr a obsah aktivních látek. Ozdravná dávka působí jako všeobecně posilující a i výrazné předávkování nevede k poškození zdraví. 
Fytotonic pro prevenci,Fytotonic pro zdraví!
S úctou, ředitel Institutu fytoterapie a přírodní medicíny
doktor lékařských věd, profesor,
akademik Mezinárodní akademie věd
Sergej Sokolov
SOKOLOV Sergej Jakovlevič - biografie
Sergej Jakovlevič Sokolov se narodil 10. března 1935 a žije v Moskvě, v Ruské federaci. V roce 1960 zakončil Státní lékařskou univerzitu se specializací terapeuta. V létech 1960 až 2000 pracoval ve Všeruském institutu léčivých rostlin (jako vědecký pracovník, vedoucí laboratoří farmakologie a tradiční medicíny, vedoucí oddělení lékařství). Od r. 1998 je ředitelem Institutu fytoterapie a přírodního lékařství. v r. 1965 získal vědeckou hodnost kandidát věd a v roce 1973 vědeckou hodnost doktora lékařských věd, v roce 1985 mu pak byl přiznán titul profesora medicíny.
Profesor S. J. Sokolov zvolen akademikem Mezinárodní akademie věd (Mnichov, SRN) a Mezinárodní akademie informatizace při OSN (Ženeva, Švýcarsko). Současně je členem - korespondentem Mezinárodní a Ruské akademie inženýrských věd. Od r. 1990 je S. J. Sokolov prezidentem Mezinárodní asociace fytoterapie a tradičního lékařství, redaktorem časopisu "Praktická fytoterapie" (Moskva), členem redakční rady časopisu "FYTOTERAPIA RESEARCH" (Londýn). Je autorem 360 vědeckých prací, 46 vynálezů, vydal 6 vědeckých monografií v oboru fytoterapie a fytofarmakologie. V létech 1984 až 1992 byl vědeckým vedoucím Státního programu pro rozpracování nových léčebných preparátů rostlinného původu a nových technologií léčení s pomocí přírodních prostředků. Je autorem a realizátorem 16 léčebných preparátů. V letech 1978 až 1986 byl předsedou Státní komise pro léčivé byliny a fytoterapie Ministerstva zdravotnictví SSSR. V roce 1990 v Praze, na Mezinárodním sympoziu k rostlinným léčebným prostředkům v rámci Světového biochemického kongresu oceněn jako přední specialista v oboru fytoterapie a vyznamenán čestnou medailí Společnosti J. E. Purkyně. 
Vicepresident Mezinárodní asociace Fytoterapie a tradiční medicíny
Artur Leonidovič Rusinov
Fytotonic Vám bude užitečný:- Pro prevenci.
- Pro pracující v náročných podmínkách a v nepříznivém klimatu.
- Pro posílení zdraví školáků a studentů.
- Pro zlepšení zdraví a vitality lidí v seniorském věku.
- Pro zlepšení tvůrčí a sportovní činnosti.
- Pro ochranu proti chronické únavě.
- Pro zvýšení práceschopnosti při vysoké fyzické zátěži.
- Pro doplnění stravovaní při dietách.
- A na konec pro zlepšení zdraví, vitality a nálady každý den v životě.
Ingredients: jablečný koncentrát, hroznový koncentrát, výtažek z plodu Růže šípkové, výtažek z plodu Jeřabiny červené a Jeřabiny černé, výtažek z kořene Arálie mandžuské, výtažek z kořene Eleuterokoku ostnitého, Glucosum, Citric Acid E 330, Acidum Ascorbicum E300.
Balení: 72 x 10 g (720 g) 
Obj. č.:                  Cena pro zákazníky:
5001           468,- Kč - denní dávka 2x1 / 13,- Kč