Vše o životě a pro život!!


 

Koloidní stříbro 

Koloidní stříbro se evidentně podílí na dozrávání T-buněk, jedné z nedůležitějších složek imunitního systému, jinými slovy podporuje imunitní systém. V krevním oběhu, což je zvlášť významné, rychle umrtvuje bakterie, omezuje množení virů a velmi účinně likviduje plísně. Tím ulehčuje práci imunitního systému jako celku. Dále stříbro vykazuje i určitou antioxidační aktivitu. Koloidní znamená rozpuštěné ve vodě – bioaktivní. 
K
oloidní stříbro likviduje hlavě jednobuněčné organismy.Z dlouhého seznamu jmenujeme za bakterie: enterokoky, mikrokoky streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, neiserie, helicobacter pylori, klostritida, Escherichia coli a další koliformy, salmonely, Bacilus aurelus a další bacily, za viry HIV, herpetoviry, chřipkové viry a další, za houby a plísně kandidy, giardie, trychomony a jiné.
Výzkumy s koloidním stříbrem ukázaly, že většina bakterií a virů proti koloidnímu stříbru nedokáže vyvinout sebeobranný mechanismus! Koloidní stříbro zabíjí nejen chorobné bakterie, ale i bakterie tělu přátelské jako např. laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné stejně jako to dělá většina antibiotik. Je nutné tyto bakterie obnovit konzumací vhodných jogurtů nebo lépe symbiotickýmí laktobacily v tabletách např. SYMBILAKT v mezičase užívání stříbra. Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organismu. Hlen se ukládá v nosní dutině, na průduškách, v plicích a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje ohrožení zdraví. Tento hlen je obtížné z organismu odstranit. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organismus od hlenu. 
Historie léčby stříbrem: 
Antimikrobiální vlastnosti stříbra zaznamenala již staroindická medicína. K využití stříbra jako antimikrobiálního prostředku ve větší míře došlo teprve v čase Římského impéria. Všechny patricijské domy uchovávaly poživatiny ve stříbrných nádobách a do mléka a tekutin se ukládaly stříbrné mince. Tento zvyk se uchoval i ve středověku. Užívání stříbrných příborů a stříbrného nádobí bylo samozřejmostí. I nádoby na svěcenou vodu v kostelech byly ze stříbra, voda v nich byla prakticky sterilizována. V šedesátých letech minulého století se začal v mezinárodním měřítku prosazovat princip: přírodní látky v naprosto čisté podobě nesmí být patentovány jako léčiva. To znamenalo, že na jejich vývoj, výrobu a prodej nemůže vzniknout nikomu výlučné právo. Tato okolnost m.j. způsobila přechod z používání stříbra na používání antibiotik a tak vlastně to byl symbolický přechod od léčení k velkému byznysu.
Způsoby aplikace koloidního stříbra: Dvakrát denně 3 – 6 polévkové lžíce (0,3 až 0,5 decilitru 2x denně), u dětí poloviční dávku. Dále můžeme provádět výplachy úst – odstraňuje mimo jiné pach z úst, ničí bakterie zubního povlaku. Velmi účinné je kloktání a výplach nosních dutin koloidním stříbrem. Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů. Pro výplachy stříbro ředit v teplé vodě: 3 až 4 díly vody na 1 díl stříbra. Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi. Koloidní stříbro patří mezi účinný prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním. Preventivní nebo dlouhodobé užívání denně čajová lžíce (1x 0,05 decilitru/1 den).
Protokol o zkouškách č. A 074/04 od Analytické laboratoře Plzeň autorizované č.j. 592/01/20
Obsah stříbra v jednom balení 7 až 8 mg koloidního stříbra, (14 až 16 mg Ag na 1 litr )
jedno balení 500 ml. ( láhev )

Další informace - ZDE 
Ceník -  ZDE 

Koloidní stříbro