Vše o životě a pro život!!


Nové stvoření

https://www.nove-stvoreni.cz/

Věci zde vám pomohou porozumět, že:

* Váš život má smysl, velkou cenu a na vašem životě záleží! Bez ohledu na to, co se vám stalo, nebo co jste udělali a v jaké situaci se nacházíte, existuje pro vás pomoc a cesta! Váš život může být úplně jiný, ale nedopracujete se k tomu vaší námahou a úsilím.

* Bůh existuje, ale je jiný, než ho náboženství prezentuje. Byli jste stvořeni, abyste byli Jeho děti a znali Ho. Ježíš nám přišel ukázat, co je skutečný život, k čemu jsme byli stvořeni a zemřel, abychom to mohli opět žít.

* Není to o filozofii, náboženství, teologii, naukách, doktrínách, je to o realitě Boha v životě člověka, o proměně člověka. A to můžete mít i vy! Váš život může být úplně jiný!

 Ježíš řekl: "Poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí."

 Nové Stvoření.cz je projekt, jehož cílem je poskytnout ty nejlepší materiály ohledně skutečného křesťanského života lidem, kteří hledají pravdu, touží po realitě Boha ve svém životě, touží po opravdovém a důvěrném vztahu s milujícím Bohem Otcem, touží po skutečné proměně života - touží po životě, pro který byli stvořeni a který nám Ježíš ukázal, umožnil a ke kterému nás pozval. Tj. žít opravdu jako nové stvoření, mít důvěrný vztah s Otcem, znát Ho a být jako On - opět být, k čemu jsme byli stvořeni na počátku, být opět k Jeho obrazu.

 https://www.nove-stvoreni.cz/otazky-polozit-otazku


https://www.nove-stvoreni.cz/online-film-torben-sondergaard-7-dnu-dobrodruzstvi-s-bohem-2017