Vše o životě a pro život!!


Informace o nás

Zkušenosti, informace, rady, tipy, inspirace v oblasti zdraví, "nevyléčitelných" nemocí", mezilidských vztahů, životních otázek o původu, smyslu a cíli života, ..

Zprostředkování finančních produktů (možnost získání renty a podílu na provozu ekolog. zdrojů energie, zhodnocení peněz zemědělským principem).

Zprostředkování obchodu v oblasti úspor energie, tepla a vody, kvality vody, ekolog. zdrojů energie.

Zprostředkování obchodu v oblasti přírodních potravin. doplňků (vč. snížení hladiny homocysteinu - původce civiliz. a jiných chorob), ekologicky a zdravotně nezávadných prostředků pro osobní hygienu, praní a úklid s úsporou vody a energie v domácnosti.

Vzájemná POMOC

Různé druhy přivýdělků: např. www.apostol.openmlm.eu (další najdete v sekci Finance a práce)

Zhodnocení peněz a další zajímavé fin. výhody

NECHEJTE SI ZAPLATIT!!!! NĚCO za své nákupy, NĚCO za nákupy jiných lidí, NĚCO třeba i za nabídku našich výhod pro nové potenc. obchodní partnery. Můžete si přivydělat.  

http://www.htmfoto.net/maukie/maukie.swf


http://www.websurf.cz/?ref=Immanuel

Historie projektu

Významnou oblastí je zprostředkování obchodu v oblasti úspory energie a tepla, ekolog. zdrojů energie  čištění vody. Termoreflexní nátěry jsou praktičtější a efektivnější než klasické zateplení domu polystyrenem a pod. Diodová okna v létě zadržují žár a v zimě vyhřívají interiér. Čisticí stanice jsou schopny i z mořské, znečištěné nebo kontaminované vody udělat kvalitní pitnou. Solární panely jsou vlastním zdrojem energie pro budovu. Ekologické a zdravotně nezávadné prostředky pro domácnost a osobní hygienu šetří váš čas, energii, vodu, peníze a zdraví. Přírodní potravin. doplňky pomohou upevnit Vaše zdraví a m.j. snížit hladinu homocysteinu - příčiny civiliz. chorob a jiných potíží.

NECHEJTE SI ZAPLATIT!!!! NĚCO za své nákupy, NĚCO za nákupy jiných lidí, NĚCO třeba i za nabídku našich výhod pro nové potenc. obchodní partnery. Můžete si přivydělat.