Vše o životě a pro život!!


Výmluvy a naše tipy

1. Výmluva: To bych se musel(a) vzdát oblíbených jídel.  
Skutečnost: Klíčové je jíst v rozumném množství. V našem programu můžete stále jíst oblíbená jídla a přitom hubnout.
2. Výmluva: To bych musel(a) cvičit a to nemám čas.
Skutečnost: Cvičení je samozřejmě vždycky dobré pro Vaše tělo, ale není nutné pro hubnutí s naším programem.
3. Výmluva: Nemohu zhubnout kilogramy, které jsem nabrala po narození dítěte.
Skutečnost: Samozřejmě je o něco obtížnější hubnout po porodu, ale správná výživa a mírná změna stravovacích návyků vás dovede k optimální postavě. Navíc dobrá výživa Vám vrátí spoustu energie a kondice, kterou s dítětem budete potřebovat.
4. Výmluva: Pokud zhubnu, vždy zase naberu.
Skutečnost: Pokud nezměníte stravovací návyky, pochopitelně znovu naberete. Ale s naším programem správné výživy je jednoduché udržet si váhu navždy a přitom si zlepšit zdraví.
5. Výmluva: Nemám tisíce na utrácení za diety.
Skutečnost: Nadváha Vás nebude stát tisíce, ale do budoucnosti desetitisíce. Naopak naše programy Vám dokonce mohou ušetřit peníze!
6. Výmluva: Když budu jenom míň jíst, tak zhubnu taky.
Skutečnost: Pokud by to byla cesta k optimální váze, už by byly milióny lidí co touto cestou zhubli. Ale menší dávky živin vedou k horší kondici a zdravotním problémům, navíc organismus začne hubnutí bránit, aby se připravil na horší časy S naším programem budete naopak dostávat vše co potřebujete a tím půjde Vaše kondice i energie nahoru.  
Doporučení: Přestaňte myslet na výmluvy a začněte pracovat na svém cíli tak, abyste už příští týden zhubli první kilogram, nebo první centimetry. Vaše postava snů je na dosah. 
Nejsnadnější způsob jak mít pod kontrolou výživu a váhu jsou programy, které už vyzkoušely tisíce klientů našeho centra. Pro získání Vašeho optimálního programu vstupte na adresu uvedenou níže a vyplňte dotazník.
S pozdravem Centrum redukce váhy  https://www.hubnichytre.cz
Emilie Krull-Novotna,  tel: 775317983, e-mail: Gratisporadna@email.cz