Vše o životě a pro život!!


Sladké nebezpečí

Jedna z největších obav při hubnutí je touha po sladkém. Je to samozřejmě oprávněná obava, protože uměle vytvořené cukry jsou jen prázdné kalorie, které vedou k přibývání na váze a objemu. Přesto existuje dobrá zpráva - ne všechno co je sladké je špatné.
 Většina přirozených potravin, které jsou sladké, nejsou škodlivé. Proto člověk v dávných dobách mohl bez starostí konzumovat sladké potraviny ve formě lesních plodů a ovoce. Dnes, kdy máme menší výdej energie, není možné je jíst zcela bez omezení, ale v malém množství jsou skvělým pomocníkem pro zvýšení hladiny energie, dodávají živiny a povzbuzení.
Navíc pomáhají organismu odolávat jiným nevhodným sladkostem.
 Pokud tedy nahradíte koláčky, sušenky a další cukrovinky, z kterých organismus získává umělé (rafinované) cukry, přirozeně sladkými potravinami, odstraníte jeden z hlavních důvodů nadváhy.
Jeden z báječných dopadů správné a vyvážené stravy je zmírnění touhy po sladkém a tak celá řada našich klientů pozoruje už v prvních dnech na programu, že jejich nezvládnutelná chuť na sladké je najednou minulostí.
 Pro sestavení osobního programu navštivte adresu uvedenou níže a vyplňte dotazník v sekci "osobní program".
S pozdravem Centrum redukce váhy, https://www.hubnichytre.cz