Vše o životě a pro život!!


Rtýna - regenerační gel

Rtýna® - regenerační gel Fytoactiv® je určen pro všechny typy pleti jako přípravek pro regeneraci obličeje, dekoltu a krku. Díky vysokému obsahu bylinných extraktů, hedvábného proteinu, zvláčňovadel a kozí syrovátky má hydratační, zjemňující a tonizující účinky.
Návod k použití: Před použitím Regeneračního gelu Fytoactiv® pleť vyčistěte Rtýnou®-čistícím pleťovým mlékem Fytoactiv® a Rtýnou® čistící pleťovou vodou Fytoactiv®. Potom přiměřené množství gelu lehce vmasírujte krouživými pohyby prstů do pokožky obličeje, dekoltu a krku a nechte krátce vstřebat. Můžete jej použít jako noční i denní gel nebo jako podklad pod make up nebo jiný pleťový krém.
Ingredients: Aqua, Cucumis Sativus Extract, Propylene Glycol, Plantago Major Extract, Glycerine, Hydrolyzed Silk Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Vera Extract, Kalanchoe Pinnata Extract, Hydrolyzed Keratin, Aralia Mandshurica Extract, Goats Whey, Panthenol, Parfum, Chloracetamid, Allantoin, Quarternium-15.
Balení: 50 ml       Obj. č.: 7012                Cena pro zákazníky: 189,- Kč