Vše o životě a pro život!!


Rtýna - pěsticí pleťový krém

Pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok je vyroben na základě jedinečného spojení účinků v Evropě tradičně používané šťávy z okurek a jitrocele se stejně tradičně používanými extrakty pro Evropu z bájných bylin dálného východu. Pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok má výborné regenerační, hydratační a hojivé účinky. Účinně oddaluje stárnutí pokožky a významně zpomaluje tvorbu vrásek. Na pokožce zanechává velmi jemný a velmi potřebný neznatelně mastný film, který chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí.
Návod k použití: Před použitím Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok vždy použijte k vyčištění pleti Rtýna čistící pleťové mléko Fytoactiv a Rtýna čistící pleťovou vodu Fytoactiv, které svým složením přesně a účinně připraví pokožku pro použití Rtýna pěstícího pleťového krému Fytoactiv – Eleuterokok. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok dle potřeby lehce vmasírujte krouživými pohyby prstů do pokožky dekoltu, krku a obličeje od čela k dekoltu či naopak. Postupujte ze středu obličeje směrem ven. Zbytek nevmasírovaného Rtýna pěstícího krému Fytoactiv – Eleuterokok jemně vklepejte konečky prstů do pokožky. Postupujte po jednotlivých partiích předešlým způsobem. Jemná krouživá masáž zlepšuje cirkulaci krve a poklepová masáž elasticitu a napětí pokožky. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok velmi výhodně ošetřuje pleť na noc. Můžete postupovat několika způsoby: 1.Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok nanesete v poněkud silnější vrstvě a použijete mírně intenzivnější krouživou masáž a poklepávání. Než získáte přesný odhad jaké množství krému Vaše pokožka na noc potřebuje použijte silnější vrstvu. Vaše pokožka si do 20 minut vezme vše co potřebuje a zbylý krém odstraníte pouhým lehkým přiložením papírového kapesníčku na pokožku. 2.Nejefektivnějšího účinku dosáhnete nanesením silnější vrstvy Rtýna pěstícího pleťového krému Fytoactiv – Eleuterokok a po té mírným napařením pokožky např. při běžné večerní koupeli. Tím se uvolní póry a účinné látky mohou snadněji pronikat do hlubších vrstev kůže. Ošetřené partie neomýváte vodou, ale po 20 minutách odstraníte zbylý krém jemným přiložením papírového kapesníčku. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Eleuterokok je důležité uvedeným postupem používat i na velmi mastnou či aknózní pleť. Pokud takovou pokožku vyčistíte či omyjete jakýmkoliv způsobem, vždy ji odmastíte a ona zbytečně namáhá mazové žlázy, aby si vytvořila svůj přirozený mastný ochranný film. I to může být příčinou akné.
Ingredients: Aqua, Capric/Caprylic Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Cucumis Sativus Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Panthenol, Plantago Major Extract, Tocopheryl Acetate, Nylon 6, Hydrolyzed Silk Protein, Aralia Mandshurica Extract, Eleutherococcus Senticosus Extract, Aloe Vera Extract, Chloracetamid, Parfum, Quarternium-15, Allantion.
Balení: 50 ml          Obj. č.: 7037                Cena pro zákazníky:455,- Kč

Pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe je vyroben na základě jedinečného spojení účinků v Evropě tradičně používané šťávy z okurek a jitrocele se stejně tradičně používanými extrakty pro Evropu z bájných bylin dálného východu, podpořené extraktem z tropické rostliny Kalanchoe. Pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe má výborné regenerační, hydratační a hojivé účinky. Účinně oddaluje stárnutí pokožky a významně zastavuje tvorbu vrásek. Na pokožce zanechává velmi jemný a velmi potřebný neznatelně mastný film, který chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí.
Návod k použití: Před použitím Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe vždy použijte k vyčištění pleti Rtýna čistící pleťové mléko Fytoactiv a Rtýna čistící pleťovou vodu Fytoactiv, které svým složením přesně a účinně připraví pokožku pro použití Rtýna pěstícího pleťového krému Fytoactiv – Kalanchoe. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe dle potřeby lehce vmasírujte krouživými pohyby prstů do pokožky dekoltu, krku a obličeje od čela k dekoltu či naopak. Postupujte ze středu obličeje směrem ven. Zbytek nevmasírovaného Rtýna pěstícího krému Fytoactiv – Kalanchoe jemně vklepejte konečky prstů do pokožky. Postupujte po jednotlivých partiích předešlým způsobem. Jemná krouživá masáž zlepšuje cirkulaci krve a poklepová masáž elasticitu a napětí pokožky. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe velmi výhodně ošetřuje pleť na noc. Můžete postupovat několika způsoby: 1.Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe nanesete v poněkud silnější vrstvě a použijete mírně intenzivnější krouživou masáž a poklepávání. Než získáte přesný odhad jaké množství krému Vaše pokožka na noc potřebuje použijte silnější vrstvu. Vaše pokožka si do 20 minut vezme vše co potřebuje a zbylý krém odstraníte pouhým lehkým přiložením papírového kapesníčku na pokožku. 2.Nejefektivnějšího účinku dosáhnete nanesením silnější vrstvy Rtýna pěstícího pleťového krému Fytoactiv – Kalanchoe a po té mírným napařením pokožky např. při běžné večerní koupeli. Tím se uvolní póry a účinné látky mohou snadněji pronikat do hlubších vrstev kůže. Ošetřené partie neomýváte vodou, ale po 20 minutách odstraníte zbylý krém jemným přiložením papírového kapesníčku. Rtýna pěstící pleťový krém Fytoactiv – Kalanchoe je důležité uvedeným postupem používat i na velmi mastnou či aknózní pleť. Pokud takovou pokožku vyčistíte či omyjete jakýmkoliv způsobem, vždy ji odmastíte a ona zbytečně namáhá mazové žlázy, aby si vytvořila svůj přirozený mastný ochranný film. I to může být příčinou akné.
Ingredients: Aqua, Capric/Caprylic Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Cucumis Sativus Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Panthenol, Plantago Major Extract, Tocopheryl Acetate, Nylon 6, Hydrolyzed Silk Protein, Aloe Vera Extract, Kalanchoe Pinnata Extract, Aralia Mandshurica Extract, Chloracetamid, Parfum, Quarternium-15, Allantion.
Balení: 50 ml        Obj. č.: 7036                 Cena pro zákazníky:455,- Kč