Vše o životě a pro život!!


Rtýna - čisticí pleťové mléko Fytoaktiv

Čistící pleťové mléko Fytoactiv je vyrobeno na základě jedinečného spojení účinků v Evropě tradičně používané šťávy z okurek a jitrocele se stejně tradičně používanými extrakty pro Evropu z bájných bylin dálného východu.Čistící pleťové mléko je nedráždivá, mléčně bílá emulze k šetrnému a velice snadnému odstranění makeupu, očních líčidel a jiných nečistot z pokožky obličeje. Použití pleťového čistícího mléka Fytoactiv má blahodárný účinek pro regeneraci řas.
Návod k použití: Dle potřeby emulzi naneste na kosmetický tampón a jím důkladně odstraňte nečistoty z pokožky obličeje, případně krku a dekoltu. Postupujeme vždy pouze jedním směrem a to, buď od čela dolů a nebo od dekoltu přes krk a bradu nahoru. Kosmetické tampony dle potřeby vyměňujte. Čistící pleťové mléko Fytoactiv je vhodné použít i na nenalíčenou pokožku obličeje pro odstranění prachu a dalších nečistot, se kterými se v průběhu dne setkáváme.
Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Praffinum Liquidum, Cucumis Sativus Juice, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Plantago Major Extract, Aloe Vera Extract, Kalanchoe Pinnata Extract, Aralia Mandshurica Extract, Chloracetamid, Sodium Benzoate, Parfume, Allantoin, Quarternium-15, Alpha-Isomethyl Ionone. 
Balení: 100 ml     Obj. č.: 7025                 Cena pro zákazníky: 234,- Kč

Jedinečné vlastnosti čistícímu pleťovému mléku dodávají:
Okurková šťáva – je vyrobena velmi citlivě tak, aby byly zachovány v přírodním stavu všechny účinné látky, které obsahuje – organické kyseliny, cukry, chlorofyl, draslík, železo, hořčík, křemík, fluor, vitamín C, který významně působí proti volným radikálům, vitamíny skupiny B a další cenné látky. Působí velmi blahodárně na pokožku obličeje, osvěžuje ji a napíná.
Jitrocelová šťáva - je vyrobena stejně citlivým způsobem.Již v antice Plinius dokonce tvrdil, že pokud se jitrocel vloží do hrnce s několika kusy masa, spojí se opět dohromady. Působí velmi blahodárně na drobná poranění a poškození pokožky.
Aloe extrakt – má zklidňující, tlumivé a hojivé účinky.
Aralia extrakt – velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Jeho účinné látky významně zvyšují odolnost pokožky vůči nepříznivým vnějším vlivům prostředí , vitální kapacitu buněk všech vrstev kůže a snižují jejich únavu. Tím zpomalují stárnutí kůže a zabraňují tvorbě vrásek.
Kalanchoe extrakt – velmi jemně získaný extrakt z tropické rostliny Kalanchoe obsahuje především polysacharidy, organické kyseliny – jablečnou, šťavelovou a citrónovou – minerály, vitamíny a flavonoidy. Jeho účinné látky významně podporují procesy hojení poraněné nebo poškozené pokožky a mají výrazný protizánětlivý účinek. 
Allantoin – má regenerační a hojivé účinky. Stimuluje životní pochody buněk kůže.