Vše o životě a pro život!!


Rtýna - čisticí pleťová voda Fytoaktiv

Čistící pleťová voda Fytoactiv je vyrobena na základě jedinečného spojení účinků v Evropě tradičně používané šťávy z okurek a jitrocele se stejně tradičně používanými extrakty z pro Evropu bájných bylin dálného východu.Čistící pleťová voda má mírné dezinfekční, hojivé, protizánětlivé, stahující, osvěžující a odtučňující účinky na pokožku.
Návod k použití: Čistící pleťovou vodu Fytoactiv používáme vždy po předchozím použití Rtýna čistícího pleťového mléka Fytoactiv. Dle potřeby naneseme čistící pleťovou vodu Fytoactiv na kosmetický tampón a jím dočistíme veškerou mastnotu , možné zbytky makeupu a Rtýna čistícího pleťového mléka Fytoactiv z hloubky pokožky obličeje. Postupujeme stejně jako při použití Rtýna čistícího pleťového mléka Fytoactiv.
Ingredients: Aqua, Cucumis Sativus Juice, Plantago Major Extract, Alcohol Denat., Glycerin, Lauryl Polyglucose, Aralia Mandshurica Extract, Eleutherococcus Senticosus Extract, Aloe Vera Extract, Allantoin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Chloracetamid, Sodium Benzoate.

Jedinečné vlastnosti čistící pleťové vodě dodávají:
Okurková šťáva – je vyrobena velmi citlivě tak, aby byly zachovány v přírodním stavu všechny účinné látky, které obsahuje – organické kyseliny, cukry, chlorofyl, draslík, železo, hořčík, křemík, fluor, vitamín C, který významně působí proti volným radikálům, vitamíny skupiny B a další cenné látky. Působí velmi blahodárně na pokožku obličeje, osvěžuje ji a napíná.
Jitrocelová šťáva - je vyrobena stejně citlivým způsobem.Již v antice Plinius dokonce tvrdil, že pokud se jitrocel vloží do hrnce s několika kusy masa, spojí se opět dohromady. Působí velmi blahodárně na drobná poranění a poškození pokožky.
Glycerine – má hydratační účinek, který je dán jeho vysokou schopností vázat vodu v pokožce. Čistící pleťová voda Fytoactiv vodu v pokožce zachovává.
Aralia extrakt – velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Jeho účinné látky významně zvyšují odolnost pokožky vůči nepříznivým vnějším vlivům prostředí , vitální kapacitu buněk všech vrstev kůže a snižují jejich únavu. Tím zpomalují stárnutí kůže a zabraňují tvorbě vrásek.
Eleuterekokus extrakt – rovněž velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Vlastnosti této rostliny jsou v mnohém shodné s vlastnostmi Ženšenu, který v některých ohledech dokonce předčí. Jeho účinné látky zvyšují imunostimulační aktivitu buněk, jsou mnohonásobně účinnější proti volným radikálům než vitamín C a vykazují ochranné účinky před působením těžkých kovů a slunečním zářením. Mají velmi příznivý vliv na sekreci kožního mazu, hydrataci kůže a významně zabraňují tvorbě vrásek.
Aloe extrakt – má zklidňující, tlumivé a hojivé účinky.
Allantoin – má regenerační a hojivé účinky. Stimuluje životní pochody buněk kůže.
Balení: 100 ml                  Obj. č.: 7016                      Cena pro zákaznky: 127,- Kč