Vše o životě a pro život!!


Obranyschopnost a antioxidanty

Jedním z nejvíce diskutovaných pojmů v oblasti životního stylu jsou volné radikály, které vznikají jako vedlejší produkt funkce našeho metabolismu. Je to jako výfukové plyny u automobilu, které vzniknou při spálení benzínu. K tomu navíc všichni vstřebáváme každý den mnoho různých látek (chemické látky, výpary, potravinové přísady, znečištění ovzduší, atd.), které významně ovlivňují naši celkovou kondici a podporují činnost volných radikálů při poškozování buněk a imunitního systému.
Tělo se dokáže bránit tomuto procesu, pokud má dostatek antioxydantů, což jsou živiny, které dokáží zneškodnit volné radikály. Jedno řešení je konzumovat denně alespoň pět porcí čerstvého ovoce a zeleniny, což dodá tělu přirozené formy antioxidantů. Nemáte-li mnoho času k přípravě vyvážených pokrmů z čerstvých potravin, pak druhá možnost je doplnit stravu denně o kvalitní antioxidační přípravek.
Ten nejsnadnější způsob jak získat jistotu, že dáváte svému tělu dostatek správných živin (včetně antioxidantů) je kterýkoliv z našich programů pro regulaci váhy. Pro získání více informací o "osobním programu" stačí vyplnit dotazník na níže uvedené adrese a spolehněte se na osvědčené.
S pozdravem Centrum redukce váhy,  https://www.hubnichytre.cz
Emilie Krull-Novotna, tel: 775317983, e-mail: Gratisporadna@email.cz