Vše o životě a pro život!!


Nabídka

DRŽÍM DIETU!!!
Dieta je téma vděčnější než počasí!
Dieta je stéblo, které v moři štíhlých zachraňuje tonoucí s podílem tělesného tuku tak vysokým, že se stejně v žádných vlnách nepotopí.
Dieta je most, který nás dovede z výběhu slonů do pavilonu koček!!
Dieta je nejvěrnější celoživotní partner každé ženy starší osmnácti let..
Kdy držíme dietu? ..Když potřebujeme okouzlit toho úžasného chlápka z vedlejší kanceláře (ordinace,posilovny) anebo když potřebujeme vytřít zrak té mrše,které se to povedlo dřív než vám.
Dietu držíme 1. ledna anebo radši až 2.,3, atd. V případě, že máme letenku na dovolenou do Řecka na 1. července, držíme dietu 30. června.
Jak dlouho držíme dietu? Mnohdy celý rok - každé pondělí mezi 8.00 a 12.00.
Jakou dietu?Rozhodně vyzkoušíme tu,po které úžasně zhubla kolegyně,ale zapomněla se zmínit, že kromě toho, že jí z těch vajíček bylo už druhý den tak špatně,že se nemohla podívat ani na žádne jídlo, chodila navíc tříkrát týdně do posilovny. Uvažujeme o té, která nám na stránkách luxusního magazínu slibuje 10 kg za dva týdny - ovšem jen do chvíle než zjistíme,že kromě krevet, chřestu a špetky šampaňského si smíme dát jen vodu bez bublinek.Pokud se do krevetochřestové přece jen pustíte, bude určitě učinná, výplata vám totiž vystačí na tři dny, zbytek měsíce vás čeká už pouze ta zmíněná voda bez bublinek. Zásadně se vyhýbáme dietě, která po nás chce,abychom se omezovali déle než dva týdny nebo déle než pondělní dopoledne a ještě k tomu cvičily.
Tak, která dieta je pro nás ta nej??? No přece dieta s "dietou do domu"!!Za pouhý měsíc se budete cítit s "dietou do domu" šťastnější, krásnější a zdravější. Stačí do vašeho života zapojit náš styl zdravého stravování!
Chtěli byste změnit svou postavu k lepšímu a nevíte jak na to? Potřebovali byste poradit? Pak jste na správných "webovkách". Nehledejte složité návody na hubnutí, které vám budou některá jídla navždy zakazovat a naopak vám nutit taková, která nemáte ráda. Vsaďte na naši dietu,kterou vám budeme celý měsíc vozit. Naše dieta není vlastně dieta je to změna životního stylu. Denně vám budeme vozit čerstvé jídlo na celý den,nebudete počítat  kilojouly,bílkoviny,tuky,cukry,nebudete hladovět,naopak vaše váha půjde směrem dolů a stravovací návyky,které si vytvoříte budou nenásilné,ale trvale udržitelné!!
Hecujte se, vsaďte se, mějte na sebe vztek.To funguje! Zdravé naštvání někdy pomáhá víc než úporná snaha a zbytečné trápení se.Řada mých klientů se zoufale snaží plnit předsevzetí, pořád dokola začínají - a nic.Máte jedinečnou příležitost za málo peněz vypadat jako manekýna z titulní strany! Najděte 5 dalších kamarádek, kamarádů, kolegyň, kolegů, kteří mají chuť hubnout a zdravě se stravovat. Potom zaplatíte za jeden den za pět jídel i s dovozem na místo určení pouze 199,- Kč.
Nic neodkládejte,začněte ještě dnes.Je snadné si slibovat, že hned zítra půjdete cvičit nebo že od pondělka začnete jíst zdravěji. V tom případě počítejte s tím,že i vaše pěkná postava se odkládá ?NA NĚKDY? !!!

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! Vaše dieta do domu.