Vše o životě a pro život!!


Konec peněz v hotovosti

  Toto jsou dveře k absolutní kontrole lidstva vládou nového světového řádu!!
Austrálie je již na cestě stát se společností, kde se již nebudou používat peníze v hotovosti (bankovky a mince). Všechny obchodní transakce budou již jen přes plastické karty. Použití jejich systému computerů neaustralskými bankami povzbuzováno pokutováním zákazníků, kteří překročí limit určitého počtu transakcí v bance u přepážky namísto přes bankovní automat. Bankovní pobočky jsou v různých čtvrtích zavírány, protože stále více transakcí se již prování přes telefon a automat. Australské banky následují americký trend modernějších bankovních automatů, jejichž výhody zahrnují obrazovku, která pracuje na dotek rukou a lze již takto zakládat bankovní konta, podávat žádosti o půjčky nebo ukládat šeky tak, aby se z nich mohly okamžitě použít uložené peníze, atd. Celý tento computerový systém je velice pohodlný pro mnoho lidí kvůli nedostatku času, kvůli čekání v bankách nebo na úřadech.
  
Naneštěstí tohle má jednu obrovskou nevýhodu!! Je to totální kontrola všech záznamů o vašich nákupech a transakcích. Kdekoli a kdykoli tento systém použijete, jsou vaše pohyby zaznamenány na computeru (čas i místo). Zaznamenávání vašich pohybů je nebezpečnější, než si může obyčejný občan kterékoli země vůbec uvědomit!! Tohle je éra nového globálního systému tzv. „vodaphones“, digitálních bezdrátových telefonů, které mohou být dnes použity kdekoli na této planetě. Dokonce je již možné poslat fax i z „laptop computerů“. Dnes (1995) je již na oběžné dráze okolo Země instalováno 66 satelitů a jejich systém pokryje každý čtvereční centimetr této planety. Jestli půjdete se svým „vodafónem“ kamkoli, můžete být zkontaktováni i sledováni skrze satelitní systém, kdekoli právě jste, během několika vteřin. Tyhle satelity mají (mimo jiné) i technologii schopnou přečíst na zem položenou poštovní známku.
   Všechny tyto vymoženosti moderní technologie budou použity pro podrobné sledování absolutně každého krátce nato, kdy budou zrušeny peníze v hotovosti uvedením povinných plastických karet s mikročipem (tzv. „smartcards“) a okamžitě potom, kdy bude povinné mít silikonový MIKROČIP pod kůží na čele nebo na hřbetu pravé ruky, bez něhož nebude možné nic koupit ani prodat, který bude obsahovat všechny osobní údaje člověka!! Ten zmíněný systém 66 satelitů (iridium) bude použitý pro sledování a čtení každého mikročipu, umístěného v tělech lidí pro elektronickou identifikaci po jejím úspěšném použití na zvířatech v Austrálii a Novém Zélandu i jinde. Mikročip je možné naprogramovat s novými informacemi a jeho velikost je asi jako šestina rýžového zrnka. Je tak malý, že je dáván pod kůži pomocí injekční jehly. Tento mikročip má lithiovou baterii o velikosti červené krvinky, která je nabíjena přes vlastní elektrický okruh změnami tělesné teploty. Více než 1,5 milionu dolarů bylo použito na výzkum, aby se zjistilo, kde v těle jsou největší a nejčastější tepelné změny. Zjistilo se, že je to na čele pod vlasovou linií (významnější pozice) a na hřbetu pravé ruky (alternativní pozice).
   Dr. Carl Sanders je elektronický inženýr, který vedl skupinu sta odborníků, pracujících na vývoji mikročipu pro spojení motorických nervů mladé ženy, která měla zlomenou páteř. Tento projekt začal ve městě Phoenix v Arizoně ve spojení s Bostonským Medicínským Centrem, General Electric a Motorovou. Tento projekt vyvrcholil v identifikačním mikročipu, který se stane „značkou bestie“ (Bible, Zjevení Jana 13.16-18, 14.9)!! Frekvence tohoto mikročipu také vysílá signál, který způsobí například změnu chování. Během výzkumu byl jeden z projektů označen jako Phoenix Project, který byl ve spojení s vietnamskými veterány. Ti měli mikročip, pojmenovaný Rambo chip, který způsoboval zvýšené proudění adrenalinu. Mikročip má 250.000 bitů a také má miniaturní lithiovou baterii, která může způsobit bolestivý vřed, kdyby tento mikročip pod kůží praskl (Bible, Zjevení Jana 16.2). Tento čip má kapacitu obsahovat záznamy jako fotografie tváře, otisky prstů, popis osoby, rodinná historie, adresa, zaměstnání, záznam o výdělku a daních, výpis z trestního rejstříku atd. Protože informace o identifikaci někdy vyžadují změnu a doplnění, je mikročip perfektní zařízení. Má totiž „E square Prom“ sekci, takže informace mohou být vymazány a změněny. Původní idea čárového kódu není tolik výhodná kvůli jeho zafixovanému systému. Čárový kód však bude nadále použitý pro označování zboží.
   Všichni lidé na světě jsou připravováni, aby si zvykli na ideu osobního identifikačního systému skrze filmy, televizní reklamy apod. Například Allen III, Highlander II, Demolition man, Síť a podobné futuristické filmy, kde mají určité osoby na těle čárový kód nebo mikročip právě z tohoto důvodu. Takže když bude oficiálně uveden mikročip pro osobní identifikaci, lidé budou připraveni, aby to přijali; už to nebude šok! V novinách se o společnosti bez peněz v hotovosti už píše otevřeně!!
   V Austrálii je tento systém identifikačního mikročipu používán již delší dobu na kočkách, psech a koních. Na Novém Zélandu navíc na ovcích a hovězím dobytku. V Evropě je stejný systém uváděn v jiné formě. ECR (European Car Register) je celoevropská databanka vozidel. Základem systému ECR je registrace údajů o vozidle a jeho majiteli. Do vozidla jsou instalovány 2 až 4 mikročipy (jeden na zadním okně), které mohou být přečteny detektorem, používaným policií, celníky i pojišťovnami, ale především tím výše zmíněným systémem 66 satelitů!!
  
Lidé si již zvykají na různé karty s mikročipem, v každé zemi jsou jiné varianty. Od karet pro telefon přes MONDEX kartu (electronic cash), nedávno vyzkoušenou ve Swidonu v Anglii, až po čipkartu KITTELOCK ve Švédsku, která je nejen řidičským průkazem, ale je použita i pro otevření dveří auta a nastartování motoru. V Dánsku je používána čipová karta DANMONT pro nákupy téměř čehokoli již od roku 1994. Celá Evropa musí mít jednotnou měnu a ekonomický systém, což je hlavní téma každé mezinárodní schůzky. Po dosažení tohoto budou peníze v hotovosti okamžitě zrušeny a systém plastické čipové karty pro každého povinně otevře cestu pro mikročip do lidského těla!! Vládce Nového světového řádu, kterého Bible označuje jako Antikrista, uvede na krátký čas mír a prosperitu, což bude nezbytně nutné pro uvedení tohoto osobního identifikačního systému celosvětově!!
   JE PSÁNO: „A nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch. Aby nemohli prodávat ani kupovat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. TO je třeba pochopit: Kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka a je to číslo 666“ (Bible, Zjevení Jana 13.16-18). „Kdo kleká před šelmou a její sochou, kdo přijímá cejch na čelo oči ruku, bude pít víno Božího rozhorlení a bude mučen ohněm a sírou. A jeho muka neuhasnou na věky věků a dnem i nocí nedojde pokoje ten, kdo kleká před šelmou a jejím obrazem a nechal si vtisknout její jméno(Bible, Zjevení Jana 14.9-11).
   Skrze mikročip bude ovládáno lidské povědomí, aby lidé uctívali Satana. Nikdo se zdravým rozumem nebude Satana vědomě uctívat, z tohoto důvodu budou lidé ovlivňováni sublimálním vysíláním. Tato technika je již dlouho používána na nahrávkách mnoha rockových skupin a většiny televizních reklam, a to zvukově i vizuálně. JE velmi zajímavé, že Bible označuje Satana jako vládce nadzemských mocí, ducha působícího v těch, kdo vzdorují Bohu (Efezským 2.2). Nedivte se, když děti doslova uctívají muzikanty rockové hudby jako své idoly, protože propagátoři rock´n rollu nikdy neskrývali hlavní motto této hudby = REBELIE!! Závislost na této hudbě je úplně stejná, jako závislost na drogách jakéhokoli druhu, které tato hudba úspěšně propaguje!! Protože se jedná o stejného démonického ducha, který má vládu nad jejich uživateli!!
   Značka bestie = 666. Je to computerový systém tří skupin šestimístných čísel. Nevezměte mikročip do svého těla za žádnou cenu!!

Nevěříte tomu?? Co na tom svými pochybnostmi změníte?? Podceněné nebezpečí nepřestane být nebezpečné!!