Vše o životě a pro život!!


Aktivita neznamená jen sport

Dobrý den,
Jeden ze čtyř faktorů správného životního stylu je dostatek aktivity. Náš organismus je stvořen k tomu, aby se hýbal. Je-li mu dovoleno zpohodlnět, začne se zvětšovat, tloustnout a celkově se zhoršovat.
V jakémkoliv věku Vám mírná fyzická aktivita může jen pomoci zlepšit Vaši celkovou kondici. Díky ní se tvoří a posilují svaly, zlepšuje se hustota kostry (prevence osteoporózy), podporuje činnost srdce, okysličuje organismus, pomáhá odstranit tlak z artérií a využívat uskladněný tuk, čímž pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. A tak bychom mohli pokračovat v dlouhém výčtu pozitivních dopadů ještě dlouho.
Odborníci se dnes shodují, že pro udržení správné kondice není nutné trávit hodiny v tělocvičně, ale stačí 30-40 minut třikrát týdně (chůze, jízda na kole, plavání, tenis..). Naopak vysoká zátěž organismu, bez odborného vedení, může vést i k negativním dopadům.
Ale vždy je to stejné jako s autem, bez správného paliva daleko nedojedete. A tak je samozřejmě nutné se vždy ujistit, že skutečně dáváte tělu tu nejlepší výživu. Častá chyba při pokusech o hubnutí, které se lidé dopouštějí, je přetěžování organismu intenzivním cvičením a omezení stravy. To pak naopak vede k poškozování buněk a navíc dosáhnou redukce tuku jen dočasně - jakmile klesne intenzita cvičení, nebo začnou jíst o trochu víc, ihned začnou nabírat zpět. Proto je vždy nutné dodávat tělu velice kvalitní potravu.
Nejsnadnější způsob jak mít pod kontrolou výživu a váhu jsou programy, které už vyzkoušely tisíce klientů našeho centra. Pro získání Vašeho optimálního programu vstupte na adresu uvedenou níže a vyplňte dotazník. 
S pozdravem Centrum redukce váhy www.hubnichytre.cz
Emilie Krull-Novotna,  tel: 775317983  e-mail: Gratisporadna@email.cz