Vše o životě a pro život!!


Kniha návštěv

Datum: 06.02.2015

Vložil: benzinní zlod

Titulek: pro Hejtra z pozarohu

Jsem věřící, ale nespadám pod žádnou církev (co se týče mého vyznávání - přestože moje máma je křesťanka). Co si kurva myslíš ty pičo. Šuline jeden černej. Když zkurvená společnost se nechce uchýlit k reinkarnaci, tak potom se mně špatně vydupává 100% víra v reinkarnaci. Proto potřebuju zrebelovat společnost (slovníma intrikama) v určitých úsecích, aby se lépe kamarádila s vírou v reinkarnaci a přesvědčila mě více o větách o více životech. Potřebuju jistě věřit, že člověk žije vícekrát, protože co když tento život to štěstí na tu holku mít nebudu? Budu pak v tom případě muset věřit v náhradu v dalším životě a tím pádem na 100% věřit, že člověk žije vícekrát. Kvůli té holce už dělám ze sebe blbečka (dělám šaškárny a poblblé skřeky po okolí, straším se satanskýma duchama a k tomu si maluju na levou ruku dost často propiskou satanského kostlivce s rohama a pekelnýma pentagramama. Kromě toho jsem taky celkem silnej (je mi 19 let a minimálně většinu svých kluků spolužáků dám na páku) a také jsem rocker i metalista (takže můžu být i nebezpečnej rebel na své okolí), protože kytarová hudba se mně líbí mnohem více než popová. Navíc popová hudba má dost těch Yolo sraček, kdežto rocková a metalová má těchto sraček méně, ale zato zase má více těch vět o tom, že člověk žije vícekrát. Po cestě metalisty (vím, že metalisti celkem dost věří v reinkarnaci, pohany, satanisty atd. - př.: kapela Slayer; rockeři věří v reinkarnaci taky - př.: kapela Aerosmith) je lepší si vydupat víru ve více životů, než po cestě popera, kterej akorát debilníma Yolama (you are only live once) ještě více zvýrazňují trápení nešťastně zamilovaným. Kvůli té holce už jsem ve společnosti blbeček, když dělám ze sebe šaška, straším se duchama a dokonce jsem i blbnul jako magor s roznášením dopisů, což možná ještě budu s těma dopisama blbnout. Blbnutí je sranda a je dobré pro nešťastně zamilováné. Svým poblblým řešením těch problémů a také svým blbnutím se poblble vysmívám. Jsem ale za exota, ale to mně je jedno ty čuráku vykurvenej z buzerantské prdele vypatlané!!!!!!!!


Zpět na diskuzi